SON TV

Derin Talu’ya Kendall Jenner benzetmesi! Son postu olay oldu

Derin Talu dünyaca ünlü top model Kendall Jenner'a olan benzerliğiyle birkez daha gündeme geldi. Henüz 16 yaşında olan Derin Talu'nun son postuna ilgi büyüktü...

Derin Talu’ya Kendall Jenner benzetmesi! Son postu olay oldu

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden 2003 yılında dünyaya gelen küçük kızı Derin Talu, güzelliğiyle yine sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Yaşına rağmen güzel fiziği ve yüzüyle herkesin ilgisini çeken Derin Talu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla dünyaca ünlü top model Kendall Jenner’a benzerliğiyle gündeme geldi.

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi dünya starı 1995 doğumlu Kendall Jenner’a olan benzerliğiyle sık sık ‘Türk Kendall’ şeklinde gündeme geliyor. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Derin Talu’nun ablası Deren Talu da son zamanlarda sosyal medya üzerinden paylaştıklarıyla gündem oluyordu.

Bilindiği gibi Derin Talu 2003 yılında dünyaya geldi. Henüz 16 yaşında olan Derin Talu, fiziği ve güzelliğiyle şimdiden Türkiye’nin gözde isimlerinden biri… Ablası da kendisi gibi güzel olan Derin Talu, önümüzdeki yıllarda ismi sıkça magazin camiasında duyulacak gibi… Bilindiği gibi Deren Talu’nun ismi geçtiğimiz aylarda boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın yanında geçmişti. Deren Talu’nun Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddialarıyla magazin dünyası çalkalanmıştı. Fakat böyle bir iddianın gerçek olmadığını gerek Defne Samyeli, gerekse de Deren Talu sert bir dille açıklamıştı. Bu haberleri yayınlayanlar hakkında da suç duyurusunda bulunduklarını açıklamıştı.