SON TV

Devlet Bahçeli’den Cem Yılmaz yorumu

MHP lideri Devlet Bahçeli gazetecilerle iftar yemeğinde buluştu. Orucunu hurma, zeytin, kaymak ve yoğurt çorbası ile açan Bahçeli, İstanbul seçimleriyle ilgili programını anlattı; gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Devlet Bahçeli’den Cem Yılmaz yorumu

MHP lideri Devlet Bahçeli gazetecilerle iftar yemeğinde buluştu. Bahçeli, İstanbul seçimleriyle ilgili programını anlattı; gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Bahçeli, ‘’İmamoğlu’ndan bir lider mi doğuyor?” sorusuna, “Liderliği bu kadar basite almamalı” cevabını verdi.

Sanatçıların CHP’li Ekrem İmamoğlu’na desteği için de, “Türkiye’de televizyonlar olmayan sanatçıları olur hale getiriyor. Onları dikkate almıyorum” yanıtı verdi.

Cem Yılmaz’ın İmamoğlu’na desteğine de değinen Bahçeli, “Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” derken, GS Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak’ı da eleştirerek; “Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin” dedi.

Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılmasını, kendisinin istemesinin demokratik açıdan daha ahlaki olduğunu da söyledi. PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukatlarıyla görüşmesi için ise “Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün” diye yorumladı.

ETİKETLER: