SON TV

Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında Ertuğrul İlbilge ile evlenmek istiyor!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. son bölümü TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Ertuğrul Bey çok önemli bir kararın eşiğinde... Son bölümün yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul, İlbilge ile evlenmek ister. İlbilge Hatun ise Ertuğrul'a gönlünü açar... Ertuğrul, bu durum karşısında ne yapacak? Öte yandan Dragos, Ertuğrul'u öldürmeye çalışacak. İşte Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı ve 131. son bölüm özeti...

Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında Ertuğrul İlbilge ile evlenmek istiyor!

Diriliş Ertuğrul’un merakla beklenen 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. son bölümü dün akşam TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Diriliş Ertuğrul dizisinin ekranlara gelen 131. son bölümünde Ertuğrul Bey çok önemli bir kararın eşiğindedir. Yayınlanan son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 131. son bölümü ve 132. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanında Beybolat Bey’in Ertuğrul’a kardeşi Sırma ile evlenmesini teklif etmesi üzerine Ertuğrul, İlbilge Hatun ile evlenme ister. Bu evliliğin siyasi bir evlilik olacağını söyleyen Ertuğrul, ailesine bunu açıklarken Osman duyar ve büyük tepki verir. İlbilge Hatun’un karşısına çıkan Osman, ‘senin yerin bizim otağımız değildir’ der. Ertuğrul’a duygularını açan İlbilge Hatun, ‘Otağında olduğu gibi gönlünde de bana yer var mıdır?’ diye sorar.

DRAGOS’UN HAİN PLANI

Diriliş Ertuğrul 131. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizi herkesi ekran başına kilitledi. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanında Dragos, Ertuğrul’u öldürmek için büyük planını devreye sokuyor.

İşte Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı…

Ertuğrul Bey 131. son bölümde Beybolat Bey’in daveti üzerine yemeğe katılıyor. Beybolat Bey’in Ertuğrul’a kızkardeşi Sırma Hatun ile evlenmesi için teklif sunması karşısında Ertuğrul Bey ne yapacak? Beybolat, Ertuğrul’un Sırma Hatun ile evlenmesini isteyecek. Ertuğrul Bey bu durum karşısında ne yapacak? Diriliş Ertuğrul 131. son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. SON BÖLÜM İZLE