SON TV

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş yeni bölümde Ertuğrul’un hamlesi ne olacak? (Diriliş Ertuğrul 137. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul, Söğüt'ü geri alıyor. Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, 137. son bölümde yaşananları ve Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş yeni bölümde Ertuğrul’un hamlesi ne olacak? (Diriliş Ertuğrul 137. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul dizisinin 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul’da heyecan giderek artıyor. Ertuğrul’un yayınlanan son bölümde oğlunu kurtarıp Alıncak’a ders vermesi seyirci tarafından çok konuşuldu. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin 137. bölümünde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı, izleyenleri heyecanlandırdı. İşte detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 138. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

TRT ekranlarının en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul senaryosu ve güçlü kadrosuyla seyircilerin tarihe olan ilgi ve merakını daha da arttırıyor. Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul’da heyecan giderek artıyor. Ertuğrul’un yayınlanan son bölümde oğlunu kurtarıp Alıncak’a ders vermesi seyirci tarafından çok konuşulmuştu. Yeni bölümü heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin 137. Bölümünde neler oluyor? Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı haberin devamında sizlerle…

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul, Söğüt’ü Moğollardan geri alıyor.

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanları ve son bölüm izleme linki merak konusu oldu. 6 asır boyunca dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunu konu alan Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlandığı günden bu yana TRT ekranlarında reyting rekorları kırıyor. Dizinin son bölümünde izleyiciler ekrana kilitlenirken 137. yeni bölümde olacaklar da çok merak ediliyordu. Diriliş Ertuğrul 137. Bölümde Ertuğrul Bey, Sultan Baybars ile Moğolları tüm Anadolu’dan atmayı hedefleyecek. Komutan Alıncak’ı öldürerek bu hedefe ulaşmayı düşünen Ertuğrul Bey’in planları ve Diriliş Ertuğrul’un 138. yeni bölümünde yaşanacaklar izleyicilerin nefesini keseceğe benziyor

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 138. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul son bölümde, Alıncak’a ve Moğollar’a karşı büyük bir direniş başlatan Ertuğrul yanındaki düşmanı zangoçtan da şüphelenmeye başlıyor. Beybolat ve Sırma’nın tavırları Söğüt’ü yaşanmaz bir hale getiriyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 137. SON BÖLÜM İZLE

Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul obasını basıp oğlunu kaçıran Alıncak’a büyük bir ders vermeye hazırlanıyor. Önce bir şaman tarafından zehirlenen oğlunu kurtarıyor sonra da yeni planları ile harekete geçiyor. Alıncak Ertuğrul’dan aldığı darbelerle deliye dönüyor. Beybolat yaşadığı güç zehirlenmesi ile yeni hatalara imza atıyor.

BEYBOLAT’IN GÜÇTEN GÖZÜ KÖR OLUYOR

Beybolat Moğollar sayesinde büyük bir güce erişiyor. Bu güçle gözü kör olan Beybolat Söğüt’ün üzerine kabus gibi çökeceğini söylüyor. Ağabeyinin bu gözü kör hallerini İlbilge hayretler içinde izliyor. Süleyman’ı zindana attırıryor. Süleyman’ın zindan da olduğunu öğrenen Ertuğrul onu kurtarmak için hamlesini yapıyor.

KAYI’LAR SALDIRIYA GEÇİYOR

Ertuğrul, Bamsı, Turgut ve oğlu Osman’a gayelerinin Söğüt’le sınırlı olmadığını anlatıyor. Hedeflerinin garp olduğunu söylüyor. Kayı Obası yeni bir cenk başlıyor. Ertuğrul Alıncak’ın adamlarını bir bir temizliyor. Beybolat ve adamları da bu karşılaşmalardan nasibini alıyor.