SON TV

Diriliş Ertuğrul 143. bölüm ful izle ve 144. bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 143. son bölümü bu akşam ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Yaralanan İlbilge obaya getiriliyor. Albastı kardeşinin yaralandığını duyunca deliye dönüyor. Ama yine de yolundan dönmüyor. Aybars'ı kullanarak Bamsı'ya şantaj yapıyor. Ertuğrul Dragos ve Albastı'ya karşı büyük bir savaş veriyor. Düşmanları köşeye sıkıştıkça daha da saldırganlaşıyor. Ertuğrul yeni bir oyun kuruyor ama bu oyunda Bamsı'nın telaşı işleri yokuşa sürüyor. Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 143. son bölümde başka neler yaşandı?

Diriliş Ertuğrul 143. bölüm ful izle ve 144. bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul dizisi 143. Son bölümü ile TRT1’de ekrana geldi. Son bölümde; Dragos zindandan kaçıyor ve Uranos gözleri önünde idam ediliyor. Ertuğrul Alıncak’ın ölmediğini Beybolat’a söylüyor. Beybolat hemen Dragos ile irtibata geçerek Alıncak’ı ortadan kaldırma planı yapıyor. Hatta Alıncak’ı alabilmek için Bamsı’yı oğlu ile tehdit ediyor. Ertuğrul iyice kötüleşen düşmanlarına karşı yeni taktikler geliştiriyor. Ama Bamsı’nın tez canlılığı ona zor anlar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul dizisi 143. Son bölümü ile TRT1’de ekrana geldi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 143. BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Zangoç’a bir oyun kuruyor ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarıyor.Ertuğrul, Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalıyor ve sonra da Zangoç kılığındaki Dragos’u zindan attırıyor. Bu Dragos’un büyük şaşkınlık yaşamasına sebep oluyor. Zindana geldiğinde masum olduğunu söyleyerek ağlıyor ve sonra da alpleri bir bir öldürerek zindandan kaçıyor. Kaçarken de tuzağa düşürüldüğünü anlıyor. Ertuğrul da o sırada Uranos’un boynuna kılıcını doğrultuyor ve ihanetle suçluyor. Ertuğrul, Uranos’a ‘Dragos kim’ diye soruyor. Uranos cevap verirse canını bağışlayacağını da söylüyor. Ancak Uranos konuşmuyor. Ertuğrul obaya dönüyor. Obada Dragos tarafından öldürelen Alp’ler olduğunu görüyor ve kanlarının yerde kalmayacağını söylüyor. Sonra da meydanda Uranos’u idam ediyor. Dragos da kılık değiştirip olanbları izliyor.

ERTUĞRUL BEYBOLAT’I TUZAĞA DÜŞÜRECEK

Ertuğrul, Beybolat’a Dragos’u Alıncak sayesinde yakalayacağını söylüyor. Alıncak’ın öldürüğünü sana Beybolat büyük bir şok yaşıyor. Ve hemen durumu Dragos ile paylaşıyor. Ertuğrul Alıncak’ı Konya’ya götüreceğini söylüyor. Albastı endişeye kapılıp Alıncak’ı ortadan kaldırmak için harekete geçiyor. Dragos’a Alıncak’ın öldürülmesi emrini veriyor.

İLBİLGE VURULUYOR

Hafza yaralanmış şekilde Kayı Obası’na dönüyor. Hayme Ana onu karşılarken Bamsı telaşla karısının yanına koşuyor. Eşkıyaların yollarını kestiğini söyleyen Hafza ‘ocağımıza ateş düşürdüler’diyor. Ve Aybars’ın kaçırıldığını söylüyor. Hayme, Osman, Gündüz büyük şok içinde karşılıyor bu haberi. Bamsı ise adeta yıkılıyor. Elina aldığı kılıçlarla intikam yemini ediyor. Bu sırada İlbilge ve Selcan Aybars’ın peşine düşüyor. Çıkan çatılmada İlbilge omzuna aldığı ok darbesi ile yere yığılıyor. İlbilge yaralanmış şekilde obaya getiriliyor. Sırma pnaikle ablasının başına geliyor. Ayrıca İlbilge’nin yaralandığını duyan Beybolat da deliye dönüyor.

BAMSI DELİYE DÖNÜYOR

Bamsı oğlunu kurtarmak için harekete geçiyor. Ama sağlıklı hareket edemeyen Bamsı Ertuğrul’un işini zorlaştırıyor. Ertuğrul sakin olmazsa Albastı ve Dragos2un tuzağına düşeceklerini söylüyor ama Bamsı’nın onu dinlemeye niyeti yok gibi. Beybolat, Aybars’a karşı Alıncak’ı istemeye hazırlanıyor. Sonunda da Ertuğrul’un korktuğu oluyor ve Bamsı tuzağa düşüyor.