SON TV

Diziler ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte 2019 dizilerinin başlama tarihleri

Dizilerin tatile girmesiyle birlikte, ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Avlu, Kadın, Gülperi, İstanbullu Gelin, Bir Zamanlar Çukurova, Çukur, Erkenci Kuş, Bir Litre Gözyaşı, Çarpışma, Söz, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdulhamid ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yeni bölümü ne zaman başlayacak? İşte dizilerin başlama tarihleri...

Diziler ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte 2019 dizilerinin başlama tarihleri

SON TV / DİZİ ÖZEL

Dizilerin 2019’da yeni yıl tatiline girmesiyle birlikte Ocak ayının ilk haftalarında yayınlanmayacağı öğrenildi. Peki diziler ne zaman başlayacak? Yılbaşı haftasında yenilecek olan reklam anlaşmaları nedeniyle diziler 2019 Ocak ayının sonuna kadar ara vermiş ve birçok dizi yeni bölümünü ekrana taşımamıştı.

Diziler ne zaman yayınlanacak? Sorusu izleyiciler tarafından sosyal medyada çok konuşuluyor. Her sene yeni yılda diziler bir hafta araya girerken bu sene kaç hafta araya gireceği belli oldu? İşte son gelişmeler.

DİZİLER NE ZAMAN YAYINLANMAYA BAŞLAYACAK?

Tüm dizilerin ekranlarda yer almaması izleyicide merak uyandırdı. Her sene olduğu gibi bu yıl da yılbaşı nedeniyle dizilere ara verildi. Ancak önceki senelerde dizilere 1 hafta ara verilirken bu sene 3 hafta ara verildi. Buna göre tüm dizilerin yeni bölümleri 21 Ocak’tan itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Dizilerin tatile girmesiyle birlikte, ne zaman başlayacağı merak ediliyor. TRT1, Star Tv, FOX Tv, Kanal D, SHOW Tv, Tv8 ve ATV kanallarında yayınlanan dizilerin başlama tarihlerini haberimizde derledik.

Avlu, Kadın, Gülperi, İstanbullu Gelin, Bir Zamanlar Çukurova, Çukur, Erkenci Kuş, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Litre Gözyaşı, Çarpışma, Söz, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdulhamid ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yeni bölümü ne zaman başlayacak? İşte dizilerin başlama tarihleri…

ATV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 122. yeni bölümü 22 Ocak Salı günü yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova: Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 17. yeni bölümünün 24 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz: Sen Anlat Karadeniz’in 37. yeni bölümü 23 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak.

STAR TV

Avlu: Avlu dizisi 27. yeni bölümü muhtemelen 24 Ocak 2019 Perşembe günü yayınlanacağı öğrenildi.

İstanbullu Gelin: İstanbullu Gelin 69. yeni bölümü ocak ayının 3. haftası yani 25 Ocak Cuma akşamı yeni bölüm ekrana gelecek.

Söz: Söz dizisinin 66. yeni bölümü 21 Ocak 2019 Pazartesi günü yayınlanacak.

Erkenci Kuş: Erkenci Kuş dizisinin 27. yeni bölümü 26 Ocak Cumartesi ekranlara gelecek.

SHOW TV

Gülperi: Gülperi dizisinin 17. yeni bölümü 25 Ocak Cuma günü yayınlanacak.

Çukur: Çukur dizisinin 49. yeni bölümünün 21 Ocak 2019 tarihinde Pazartesi yayınlanması bekleniyor.

Çarpışma: Yeni başlayan Çarpışma dizisinin 7. yeni bölümü 24 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.

KANAL D

Bir Litre Gözyaşı: Bir Litre Gözyaşı 14. yeni bölümüyle 20 Ocak 2019 Pazar akşamı yayınlanması bekleniyor.

FOX TV

Yasak Elma: Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölümü 21 Ocak 2019 Pazartesi günü yayınlanacak.

Kadın: Kadın dizisinin 46. yeni bölümü 22 Ocak 2019 Salı günü yayınlanacak.

FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisinin yeni 46. bölümünün Ocak 2019’un son haftası yani 22 Ocak 2019 günü yayınlanması bekleniyor.

TRT 1

TRT 1‘DE DİZİLER YAYINLANMAYA DEVAM EDECEK

TRT 1, tüm kanalların aldığı ortak karara dahil olmadı. Bu sebepten dolayı TRT 1 ekranlarında yayınlanan diziler Ocak ayında bir haftalık aranın ardından sonra yayınlanmaya devam edecek.

Diriliş Ertuğrul: Diriliş Ertuğrul’un 131. yeni bölümü 16 Ocak 2019 Çarşamba günü yayınlanacak.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan , Hande Soral , Nurettin Sönmez , İlker Aksum , Hülya Darcan , Emre Üçtepe , Kerem Beşikoğlu , Ayberk Pekcan , Arif Diren , Burçin Abdullah , Kayra Şenocak , Celal Al-Hakan Serim’in paylaştığı Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümleri her Çarşamba 20.00’de TRT 1’de.

Payitaht Abdulhamid: Payitaht Abdulhamid’in 69. yeni bölümü 11 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanacak

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker(Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid yeni bölümleriyle cuma akşamları saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında…