SON TV

Dünyanın kıskandığı Şehir Hastaneleri’ni böyle eleştirmişler!

Özellikle dünyada görülen Koronavirüs salgını ardından önemini bir kez daha anladığımız ve dünyanın kıskandığı Şehir Hastaneleri'ni başta Kılıçdaroğlu ve Portakal böyle eleştirmiş.

Dünyanın kıskandığı Şehir Hastaneleri’ni böyle eleştirmişler!

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkması ardından tüm dünyaya yayılan Koronavirüs salgını kısa sürede yüzbinlerce insanın hastalanmasına, ölümlerine yol açmıştı.

Türkiye’de de Mart ayının ortalarında ilk vaka çıkmış, ardından bu güne kadar binin üzerinde insanın ölümüne yol açmıştı. Ülkemizde sağlık alanında atılan önemli adımlar ve son teknolojilerle salgın kısa sürede etki alanına alınmış ve kontrollü şekilde yürütülmüştü. Şu anda da hükümetin aldığı kararlar doğrultusunda yayılım hızı neredeyse azaltılmış, kısa süre sonra salgından kurtulma ışığı görülmüştü.

BAŞTA YİNE O İSİMLER VAR

Tüm bu olaylar sürerken Başkan Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kurulmaya başlanan Şehir Hastaneleri teker teker faaliyet geçmeye başladı. Ancak her şeye muhalefet olmak için uğraş veren başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve FOX Haber Spikeri Fatih Portakal, Şehir Hastaneleri’nin gerekli olmadığı eleştirilerinde bulunmuştu.

İleriyi göremeyen bu isimlerin yanı sıra muhalefet olmak için Şehir Hastanelerini bakın başka kimler eleştirmiş: