SON TV

Ebru Şallı’nın fiziği ve pozu olay oldu!

Ebru Şallı son günlerde Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla olay olmaya devam ediyor. Ebru Şallı bu kez sosyal medya hesabından bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Kısa sürece binlerce beğeni aldı.

Ebru Şallı’nın fiziği ve pozu olay oldu!

Ünlü manken ve sunucu Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş ile çıktığı tatilde yazın tadına varıyor. Bu sürede attığı tüm Instagram hikaye ve postlarıyla da hayranlarıyla da kopmayan Ebru Şallı, son attığı bikinili fotoğrafıyla herkesi mest etti. Düzgün fiziği ve fotoğraf kalitesiyle herkes tarafından beğenilen fotoğrafta Ebru Şallı’nın yatta uzandığı görülüyor. Üzerindeki yeni sezonun favorisi leopar deseni olduğu görülüyor.

Şallı yaş aldıkça güzelleşen ünlülerden… Bilindiği gibi pilatesi Türkiye’de ilk yapan ünlülerden biri… Pilates dersleriyle ününe ün katan güzel manken, son zamanlarda Instagram üzerinden paylaştığı her fotoğraf ile gündem oluyor.

Bilindiği gibi Ebru Şallı uzun süredir sevgilisi Uğur Akkuş ile aşk yaşıyor. Son olarak Göcek’te denizin ve güneşin keyfini çıkaran ikili objektiklere aşk dolu pozlarla yakalanmıştı.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Eski model olmasının yanı sıra oyuncu ve pilates eğitmeni kimliği ile de başarılı olan Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi.

1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisi olan Şallı, 1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.

Şallı, Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi’de bir süre rol aldı. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

ETİKETLER: