SON TV

Eda Taşpınar babasını güneşlenirken paylaştı

Eda Taşpınar babasını güneşlenirken paylaştı

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Babası Moda Deniz Kulübü Başkanı Teoaman Taşpınar’ı güneşlenirken paylaşan Taşpınar, fotoğrafın bir sene önce olduğunu belirtir bir de not ekledi.

Taşpınar notunda; “Babam T.T, (geçen yaz)tabi ki bombayla güneşlenirken..ne diyebilirim, bir çok şey söyleyebilirim aslında…. armut dibine düşermiş… bu iş genlerimde var demiştim değil mi?” dedi.

Muhteşem deniz manzaralı teraslarında güneşlenirken paylaştığı fotoğrafın altına çok sayıda yorum geldi.

Bilindiği gibi Eda Taşpınar, özellikle yaz aylarında paylaştığı tekne ve plaj paylaşımlarıyla rekorlar kırıyor. Fiziği ve güzelliğiyle her yıl yaz aylarında en çok aratılan isimlerden biri olan Taşpınar, bronzluğuyla dikkatleri üzerine topluyor. Taşpınar’ın bilindiği gibi bir de kendisine ait güneş kremi ürünleri var.

EDA TAŞPINAR KİMDİR?

1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleştiler. Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye geldi ve Robert Kolej’de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul’a döndü.

Eda Taşpınar’ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü’nün Başkanıdır. Eda Taşpınar’ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontunç’dur. Adnan Taşpınar amcasıdır.

Türkiye’nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk’ün heykeltıraşı Kenan Yontunç,  Eda Taşpınar’ın dedesidir.

Londra’da Central School of St.Martins’de okurken Armani, Vivienne Westwood, Stella McCartney, Maxmara gibi dünyaca ünlü birçok markada çalıştı. Moda haftalarında backstagelerde çalıştı, tanınmış moda editörlerine asistanlık yaptı. Eğitimini tamamladıktan sonra ayakkabı ve çanta tasarlamaya başladı.

ETİKETLER: