SON TV

Eda Taşpınar’ın ‘kelepçeli’ fotoğrafına beğeni yağmuru!

Fiziği ve bronzluğuyla son zamanlarda herkes tarafından hayranlıkla izlenen Eda Taşpınar, ayak bileklerinden kelepçeli fotoğrafıyla olay oldu.

Eda Taşpınar’ın ‘kelepçeli’ fotoğrafına beğeni yağmuru!

Sosyetenin tanınmış ismi Eda Taşpınar yine sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarıyla ilgiyi üzerine çekti. Fit vücudu ve bronz ten rengiyle herkesi kendisine hayran bırakan Eda Taşpınar bu kez Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafında herkesi şoke etti.

Bir sandalyeye uzamış fotoğrafını paylaşan Eda Taşpınar’ın ayaklarını üzerine koyduğu kafese kelepçeli olması dikkat çekti. Ayak bileklerinden kafese kelepçeli olan Eda Taşpınar’ın mükemmel fiziği de dikkat çekti. Eda Taşpınar bilindiği gibi kendi ismini taşıyan bir marka ile bronzlaştırıcı ürünler satıyor. Eda Taşpınar’ın bronz rengi şu sıralar tüm tatilseverlerin isteği…

Ayak bileklerinden kelepçeli fotoğrafını yorumlara kapatmasıyla da dikkat çeken Eda Taşpınar, fotoğrafı Mikonos’ta çekildiğini belirtmiş.

 

Eda Taşpınar’ın bu fotoğrafı Michael Douglas ve Sharon Stone’un başrollerini paylaştığı 1992 yapımı Temel İçgüdü filmini hatırlattı. Bilindiği gibi o filmde de kelepçeli bir sahne yer alıyordu.

 

EDA TAŞPINAR KİMDİR?

1 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da doğan Eda Taşpınar sosyetenin önemli isimlerinden biri. Eda Taşpınar’ın çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleştiler. Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye geldi ve Robert Kolej’de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul’a döndü.

Eda Taşpınar’ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü’nün Başkanıdır. Eda Taşpınar’ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontunç’dur. Adnan Taşpınar amcasıdır.

Türkiye’nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk’ün heykeltıraşı Kenan Yontunç,  Eda Taşpınar’ın dedesidir.