SON TV

EDHO’dan ayrılan Yasemin Sakallıoğlu şimdi ne yapıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO ile kendisini dah çok sevdiren Yasemin Sakallıoğlu şimdi ne yapıyor, hangi dizide oynuyor?

EDHO’dan ayrılan Yasemin Sakallıoğlu şimdi ne yapıyor?

Yıllar önce Rizeli annesinin taklidini yapmasıyla hayatımıza giren Ankara bir babadan, Rizeli bir anneden doğan Yasemin Sakallıoğlu geçtiğimiz yıllarda ATV’nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizisiyle şöhreti gerçek anlamıyla yakalamıştı. Karadenizli bir karakteri canlandıran Yasemin Sakallıoğlu Lütfiye karakterine can vermişti.

JET SOSYETE’NİN KUMSAL’I

Ardından geçtiğimiz sezon EDHO’dan ayrılan Yasemin Sakallıoğlu hayranlarını mutsuz etmişti. Sonrasında Gürsel Birsel’in dizisi Jet Sosyete’ye muhteşem bir giriş yaptı. Sakallıoğlu Jet Sosyete bu sıralar Kumsal adlı bir Karadenizli kıza hayat veriyor.

Ayrıca Yasemin Sakallıoğlu Instagram hesabı üzerinden paylaştığı birbirinden komik videolarla da hayranlarıyla buluşuyor. Bambaşka karakterlere bürünerek hazırladığı kısa ama komik videolarla hayranlarının gönlünde taht kuruyor.

ŞAHANLA FİLM

Sakallıoğlu’nun kendisinin ortaya koyduğu Zengo isimli bir karakter de son zamanlarda sosyal medyada çok izlenmiş ve beğeni almıştı. Bunun üzerine ünlü komedyen Şahan Gökbakar hemen devreye girdi. Sakallıoğlu’nun hayta verdiği Zengo karakteriyle ilgili müthiş bir film için el sıkıştı.

https://sontv1.wpengine.com/yasemin-sakallioglu-edhodan-ayrildi-peki-simdi-nerede-oynayacak/

Şimdi ise Yasemin Sakallıoğlu’nun fanları bu filmi bekliyor. Yasemin’in yeteneğini bu kez beyaz perdede konuşturacağını söyleyen hayranları müthiş bir beklenti içerisinde…

KİM BU YASEMİN SAKALLIOĞLU?

Peki mimikleri, konuşması ve çektiği videolarla kendisine herkesi hayran bırakan Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

Yasemin 1988 yılında İstanbul’da doğmuş. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde okudu. Annesinin taklidiyle yıllar önce fenomen olan Yasemin, yıllar geçtikten sonra 2 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram üzerinden videolar paylaşmaya devam ediyor ve insanları mimik ve jestlerine hayran bırakıyor. Yasemin aynı zamanda tam bir sosyal proje kadını. Özellikle durumu olmayan çocuklar için topladığı kıyafet ve oyuncaklarla sevgisine sevgi katıyor. Ayrıca hayvanlara karşı duyarlılığıyla da kendisini alkışlatıyor. Son olarak Yasemin’in annesinin kendi değimiyle ‘cinsiyetini öğrendiğinden beri beklediği o gün’ geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Yasemin Sakallıoğlu sevgilisinden evlenme teklifi aldı.

0/5 (0 Reviews)