SON TV

Yasemin Sakallıoğlu EDHO’dan ayrıldı! Peki şimdi nerede oynayacak?

Yasemin Sakallıoğlu EDHO’dan ayrıldı! Peki şimdi nerede oynayacak?

Yıllar önce annesinin ‘evlilik’ ile ilgili sözlerini taklit ettiği video ile hayatımıza giren Yasemin Sakallıoğlu, yıllar geçtikçe çektiği videolarla insanların hem beğenisini hem de gönlünü kazanmayı başardı.

Hakettiği yeri ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Lütfiye karakteriyle rol alarak alan Yasemin Sakallıoğlu, yeni sezonda EDHO’da olmayacağını, başka bir projede yer alacağını söyledi.

HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

Peki bu dizi hangisi? Özellikle Yasemin Sakallıoğlu’nu severek takip eden tüm insanlar nam-ı diğer yasemoz88’in hangi dizide oynayacağını merak ediyor.

HAYRANLAR JET SOSYETE’Yİ İSTİYOR

Bazı hayranları Yasemin Sakallıoğlu’nun Star TV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesini güldüren Gülse Birsel gibi kaliteli bir kalemin dizisi Jet Sosyete’de oynaması için dua ederken bazı hayranları ise Yasemin’in bir komedi dizisinde başrolde yer alması gerektiğini düşünüyor. Fakat şu ana kadar Yasemin konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Annesi Rizeli, babası Ankaralı olan Yasemin, çektiği videolarda Rizeliler’in A’dan Z’ye davranışlarını komik bir üslupla izleyicilere sunarken gülmekten ağlatıyor.

KİM BU YASEMİN SAKALLIOĞLU?

Peki mimikleri, konuşması ve çektiği videolarla kendisine herkesi hayran bırakan Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

Yasemin 1988 yılında İstanbul’da doğmuş. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde okudu. Annesinin taklidiyle yıllar önce fenomen olan Yasemin, yıllar geçtikten sonra 2 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram üzerinden videolar paylaşmaya devam ediyor ve insanları mimik ve jestlerine hayran bırakıyor. Yasemin aynı zamanda tam bir sosyal proje kadını. Özellikle durumu olmayan çocuklar için topladığı kıyafet ve oyuncaklarla sevgisine sevgi katıyor. Ayrıca hayvanlara karşı duyarlılığıyla da kendisini alkışlatıyor. Son olarak Yasemin’in annesinin kendi değimiyle ‘cinsiyetini öğrendiğinden beri beklediği o gün’ geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Yasemin Sakallıoğlu sevgilisinden evlenme teklifi aldı.

ETİKETLER: