SON TV

Emniyet Müdürü’nün kızına ceza yazan polis memuruna ödül!

 Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, trafikte seyir halindeyken telefonla konuşan kızına ceza yazan trafik polisini takdirname ile ödüllendirdi

Emniyet Müdürü’nün kızına ceza yazan polis memuruna ödül!

Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, araba kullanırken  telefonla konuşan kızına ceza yazan trafik polisini takdirname ile ödüllendirdi.

Alınan bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi’nde görevli polis memuru, Aydın’ın kızı Gizem Aydın’ı trafikte seyir halindeyken telefonla konuşurken gördü ve aracı durdurdu.

ÖNE BİZ TRAFİK KURALLARINA RİAYET ETMELİYİZ

Polis memuru Gizem Aydın’a,”Seyir halinde cep veya araç telefonu ile benzer haberleşme cihazlarını kullanmak” suçundan para cezası uyguladı. Emniyet Müdürü Aydın, durumdan haberdar olduktan sonra cezayı kesen polis memurunu takdirname ile ödüllendirdi.

Aydın, yaptığı açıklamada, trafik kurallarına herkesin uyması gerektiğini belirterek, “İlk önce bizler trafik kurallarına riayet etmeliyiz. Daha sonra ise vatandaştan uymasını beklemeliyiz. Kızıma ceza yazan polise takdirname verdim. Arkadaşımız görevini yapmış. Trafikte seyrederken telefonda konuşulmaması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: