SON TV

Emniyetten uyuşturucu operasyonu!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince "Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti" konusu ile ilgili yürütülen çalışmalarda yeni bir gelişme yaşandı. 

Emniyetten uyuşturucu operasyonu!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” konusu ile ilgili yürütülen çalışmalarda yeni bir gelişme yaşandı.

İstanbul Zeytinburnu ilçesi Gökalp Mahallesi 58. Bulvar Caddesi üzerinde bulunan bir iş hanı içerisinde Mahfuz ve Mizbah isimli iki kardeş şahıs tarafından uyuşturucu madde satışı yapıldığı yönünde bilgi edinilmesi üzerine, 26.03.2020 tarihi saat 21.40 sıralarında bahse konu İş hanında bulunan bir ofise yapılan operasyonda Mahfuz G. (36) ve Mizbah G. (31) isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmış, adreste yapılan aramalarda 9 fişek halinde satışa hazır 40 gram marihuana olarak tabir edilen uyuşturucu madde, 1 adet hassas terazi, Uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 545 TL, 1 adet cep telefonu ele geçirildi.

Konu ile ilgili ve haklarında “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” suçundan işlem yapılan şüphelilerden “Kasten Yaralama” suçundan (1) adet kaydı bulunduğu belirlenen
Mizbah G. isimli şahıs adli makamlarca serbest bırakılmış, “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan (1) adet kaydı bulunan Mahfuz G. isimli şahıs ise 27.03.2020 tarihinde adli makamlara sevk edildi ve şahıs hakkında adli Kontrol Hükümleri uygulandı.

5/5 (1 Review)