SON TV

En güzel Sevgililer Günü mesajları… 14 Şubat Sevgililer Günü için özel resimli mesajlar ve sözler

En güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Sözlerini msizler için derledik. 14 Şubat birçok ülkede Sevgililer Günü olarak kutlanmaktadır. Bütün sevgililer 14 Şubat sevgililer günü mesajları ve sözlerini eşlerine ya da sevgililerine gönderir. İşte, sizler için hazırlanan en güzel ve özel 14 şubat sevgililer günü mesajları ve sözleri…

En güzel Sevgililer Günü mesajları… 14 Şubat Sevgililer Günü için özel resimli mesajlar ve sözler

Bugün 14 Şubat 2019 Sevgililer Günü. Siz de sevdiğiniz insanı mutlu etmek istiyorsanız sizlere özel resimli ve kısa Sevgililer Günü mesajlarını hazırladık.

14 Şubat sevgililer günü, her yıl birçok ülkede kutlanmaktadır. Köken olarak, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bugün, aynı zamanda Valentine’s Day olarak da adlandırılmaktadır.

14 Şubat Sevgililer Günü mesajları ve sözleri, böyle önemli günlerde sevgililerin en çok kullandığı yöntemlerin başında geliyor. Birçok kişi 14 Şubat mesajları ve sözleri aramasını yaparak, kendisine uygun en güzel mesajı ya da sözü seçiyor ve eşine yolluyor. İşte, sizler için bir araya getirilen en güzel 14 şubat sevgililer günü mesajları ve sözleri;

Sevgililer Günü bu sene de Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Bugün için plan yapanlar ya da hediye alanlar Sevgililer Günü mesajları ve sözleri araştırmaya başladı. Duygu dolu aşk sözleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenler en güzel sözlere bu başlık altından ulaşabilecekler. 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları ve sözleri seçeneklerine ulaşmak için sayfayı aşağıya doğru kaydırınız.

Kısa, uzun, resimli ve yazılı seçenekler ile 14 Şubat Sevgililer Günü mesajı hemen seçebilirsiniz.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ‘Sevgilim!’ diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım. Sen benim yaşama sebebimsin. Nefesim sen, kalp atışım sen bu ömür sensin. Seni çok seviyorum…

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.

Aşkı anlat dediler seni anlattım. Hayatını anlat dediler yine seni anlattım. Herşeyim sensin. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım.

Ömrüm iyiki benim hayatımdasın, seni seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun birtanem.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun

Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun

ETİKETLER: