SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. son bölüm izle – EDHO 120. son bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 120. son bölümü yayınlandı. EDHO'nun nefesleri kesen son bölümünde sular durulmuyor! Cengiz'i gizli tanık olarak devreye sokan Tuncay da Alparslan'ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşmıştır. Gün geçtikçe köşeye sıkışan Alparslan'ın açık vereceği nokta ise Meltem ile olan ilişkisi olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. son bölümde Alpaslan açık veriyor! EDHO’nun 120. son bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. (EDHO son bölüm izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. son bölüm izle – EDHO 120. son bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. son bölümüyle izleyenleri yine ekrana kilitledi. Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesecek 120. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 120. son bölümüyle ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüme İzzet’in itiraflarının kaos yaratması damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 120. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. EDHO’nun yayınlanan 120. son bölümünde; Çakırbeyli ailesi aldatılma vakası ile sarsılıyor. Enişte’nin Cemre ile olan ilişkisinin cezası bir an önce verilmelidir. Aslında İzzet’in konu ile ilgili kararı kesin ama yine de son olarak ağabeyinden de fikir almak istiyor. İzzet’in sorgusu sonrası Alpaslan için işler daha da zorlaşıyor. Öte yandan Tuncay da Alparslan’ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 120. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 120. SON BÖLÜM İZLE (EDHO SON BÖLÜM İZLE)

Çakır, Alparslan, Tipi, İlyas, Tufan, Boran ve İzzet konuştular. Aslında bu konuşma İzzet’in sorguya çekilmesi için yapılır. İzzet’in arkasındaki büyük gücün çökertilmesi için yapılan sorgu sonrası aile daha da birbirine düştü. Alparslan sözü alıp “biz ihanet etmeyiz” diyor. İlyas İzzet’i vurdu. Tipi de silahını çıkardı. Alparslan ile yeniden ateş etmeye başladılar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan 120. son bölümünde Çakırbeylilerin gazabından kaçmayı başaramayan İzzet, hayatta kalmak için uzlaşmaya hazırdır. Arkasındaki büyük gücü çökertebilmek adına, bağlantılarından bahsetmesi için sorguya alınır; fakat İzzet’in söyledikleri aileyi birbirine düşürmeye çalışmaktan öteye gitmez. Bu sorgu Alparslan ile ilgili şüphelerin de artmasına neden olacaktır. EDHO 120. son bölümde yeğeninin kendisinden gizli birileriyle görüştüğünün farkında olan Hızır, bu konuyla ilgili Ünal Kaplan’ın ağzını yoklar. Cengiz’i gizli tanık olarak devreye sokan Tuncay da Alparslan’ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşmıştır. Gün geçtikçe köşeye sıkışan Alparslan’ın açık vereceği nokta ise Meltem ile olan ilişkisi olacaktır. Sırların uzun süre gizli kalamadığı Çakırbeyli hanesinde de sular durulmaz. EDHO son bölümde enişte ve Cemre ilişkisinin açığa çıkmasıyla gerilen ev ahalisi, aldatılmanın cezasının biran önce verilmesini ister. Bu konuyla ilgili sorumluluk sahibi olan İlyas’ın ise tavrı nettir. Aldatanların da, bunu öğrenip saklayanların da gözünün yaşına bakılmaksızın hesabı görülecektir.

HIZIR’IN AKLINDA HATİCE KONUSU VAR

Hızır huzursuz annesi ile konuşuyor. Hatice ile konuşup daha sonra pişman olacağı bir şey yaptırmamaları gerektiğini söylüyor. Annesi Emine Hanım ile el sıkıştıklarını anlatıyor.

0/5 (0 Reviews)