SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölüm’de Hızır saldırıya geçiyor! EDHO 122. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi, 122. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. EDHO'nun yayınlanan 122. son bölümünde cezaevinde pusuya düşürülen İlyas Çakırbeyli ağır yaralanmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölümde İlyas ölüyor mu? EDHO 122. son bölümde Alparslan, İlyas'ın intikamını almak istiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi, 122. son bölüm izleme linki...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölüm’de Hızır saldırıya geçiyor! EDHO 122. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölüm yayınlandı. Dün akşam ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölümde İlyas, cezaevinde uğradığı saldırının intikamını alıyor. Öte yandan Hızır, ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet’e yaptığı teklife karşılık bulamayınca kendi yöntemini uyguluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. son bölümde Hızır, Haşmet’e karşı planladığı saldırıya geçiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölümde Alparslan, amcası İlyas’a kurulan pusunun hesabını sormaya ant içmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 122. bölümüne Alparslan’ın, ‘İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm façalılar ölene kadar devam edecek’ sözleri damga vuruyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 122. BÖLÜM İZLE

EDHO’NUN 122. YENİ BÖLÜMÜNDE İLYAS ŞOKU

Son bölümde pusuya düşen İlyas Çakırbeyli için intikam çanlarını çalan Hızır, Façalılardan intikam almak için varını yoğunu ortaya koymuştur. Ailenin reisliğini Alparslan’a devreden Hızır, gereğinin yapılmasını söylemiştir. Alparslan Çakırbeyli ise hiç gecikmeden işe koyulmuş ve İlyas Çakırbeyli’nin intikamını almak üzere girişimlerde bulunmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölümde ise “Benim adım Alparslan Çakırbeyli, İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm Façalılar ölene kadar devam edecek” sözlerini sarf etmiş ve mesajı açıkça vermiştir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölümde İlyas, cezaevinde uğradığı saldırının intikamını alıyor.

HIZIR SALDIRIYA GEÇİYOR!

İlyas’ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. Bölüm Özeti:

İlyas’ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır.
Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…