SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölümde İlyas ölüyor mu? İşte EDHO 122. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi, 122. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. EDHO'nun yayınlanan yeni bölüm fragmanında dizinin yayın tarihi de kesinleşti.Son bölümde cezaevinde pusuya düşürülen İlyas Çakırbeyli ağır yaralanmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölüm fragmanında Alparslan, İlyas'ın intikamını almak istiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi, 122. yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölümde İlyas ölüyor mu? İşte EDHO 122. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranlara diğer dizilerde olduğu gibi yaklaşık 1 ay ara veren EDHO’nun yayınlanan 122. yeni bölüm fragmanında Çakırbeylilerin bir cenazede olduğu görülüyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bir önceki bölümünde cezaevi içerisinde pusuya düşürülen İlyas Çakırbeyli ağır yaralanmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölüm fragmanında yer alan görüntülere göre İlyas ölüyor mu? Bir süre ekranlara ara veren dizinin yeni bölümünü merakla bekleyenler için 122. yeni bölüm fragmanını yayınlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 122. yeni bölüm fragmanında Alparslan, ‘İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm façalılar ölene kadar devam edecek’ diyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 122. yeni bölümü 22 Ocak Salı günü yayınlanacak.

EDHO’NUN 122. YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA İLYAS ŞOKU

Son bölümde pusuya düşen İlyas Çakırbeyli için intikam çanlarını çalan Hızır, Façalılardan intikam almak için varını yoğunu ortaya koymuştur. Ailenin reisliğini Alparslan’a devreden Hızır, gereğinin yapılmasını söylemiştir. Alparslan Çakırbeyli ise hiç gecikmeden işe koyulmuş ve İlyas Çakırbeyli’nin intikamını almak üzere girişimlerde bulunmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölüm fragmanınn sonunda ise “Benim adım Alparslan Çakırbeyli, İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm Façalılar ölene kadar devam edecek” sözlerini sarf etmiş ve mesajı açıkça vermiştir. İlyas’ın diziden ayrılıp ayrılmadığı salı akşamı netlik kazanacak.

EDHO 122. YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.