SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölümde İlyas ve Behzat karşı karşıya! EDHO 123. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 123. yeni bölümünde ortalık karışacak... EDHO 123. yeni bölüm fragmanında İlyas içerde, Hızır ise dışarda düşmanla karşı karşıya geliyor... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölümde İlyas ve Behzat karşı karşıya! EDHO 123. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölüm yayınlandı. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin son bölümünde mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirmişti.. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin 123. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yayınlanan 123. yeni bölüm fragmanında İlyas, cezaevinde uğradığı saldırının intikamını alıyor. Haşmet’in kardeşi Behzat ile karşı karşıya gelen İlyas, ‘ya ben öleceğim ya da Behzat’ diyor. Öte yandan Hızır, ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet’e yaptığı teklife karşılık bulamayınca kendi yöntemini uyguluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 123. yeni bölüm fragmanında Hızır, Haşmet’e karşı planladığı saldırıya geçmek için diğerlerinin rızasını almaya çalışıyor. Arkadaşları ise İlyas’ın içerde başı dertteyken harekete geçmek istemiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 123. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 122. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölümde Alparslan, amcası İlyas’a kurulan pusunun hesabını sormaya ant içmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 122. bölümüne Alparslan’ın, ‘İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm façalılar ölene kadar devam edecek’ sözleri damga vuruyor.

EDHO’NUN 122. YENİ BÖLÜMÜNDE İLYAS ŞOKU

Son bölümde pusuya düşen İlyas Çakırbeyli için intikam çanlarını çalan Hızır, Façalılardan intikam almak için varını yoğunu ortaya koymuştur. Ailenin reisliğini Alparslan’a devreden Hızır, gereğinin yapılmasını söylemiştir. Alparslan Çakırbeyli ise hiç gecikmeden işe koyulmuş ve İlyas Çakırbeyli’nin intikamını almak üzere girişimlerde bulunmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. yeni bölümde ise “Benim adım Alparslan Çakırbeyli, İlyas Çakırbeyli’nin intikamı, tüm Façalılar ölene kadar devam edecek” sözlerini sarf etmiş ve mesajı açıkça vermiştir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. bölümde İlyas, cezaevinde uğradığı saldırının intikamını alıyor.

HIZIR SALDIRIYA GEÇİYOR!

İlyas’ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 122. Bölüm Özeti:

İlyas’ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır.
Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…