SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ( EDHO) 125. bölümde şok final sahnesi! EDHO 125. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. son bölümü dün akşam izleyenleri ekran başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. son bölümde; Aynı masada yer alan Hızır ve Haşmet arasındaki husumet bitmiyor. Façalılar’ın eski işlerini bırakmak yerine bu işleri gizlice yürütme planı da bu savaşa yön veriyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 126. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. son bölüm izleme linki ve detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ( EDHO) 125. bölümde şok final sahnesi! EDHO 125. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) heyecan dolu 125. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. EDHO’nun yayınlanan 125. son bölümüne final sahnesi damga vurdu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. son bölümde; Hızır ve Haşmet aynı masada yer alsa da aralarındaki husumet henüz bitmiş değil. Façalılar’ın eski işlerini bırakmak yerine bu işleri gizlice yürütme planı da bu savaşa yön verecek. Çakırbeyli kadınları krizin sona ermesini istese de Hızır iz peşine düşüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. Yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte EDHO 125. son bölüm özeti…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. son bölümde; İlyas’ı cezaevinden kurtaran Ünal Kaplan, Façalılar’ı da masaya oturtarak Çakırbeyliler ile zorunlu bir ortaklık yapmalarını sağladı. EDHO finalinde ise, Façalılar’ın hırsızlık işlerini bırakmadığını ve kendi adlarına başkalarına devrettiğini Hızır ortaya çıkardı.

ÜNAL’DAN FAÇALILAR’A GÖZDAĞI!

Hızır, Façalılar’ın işlerini yapan Nedim’i yakalayarak toplantıya getirdi. Ünal ise kendisine hem rest çeken hem de yalan söyleyen Haşmet ve Behzat’a çok sert bir uyarıda bulundu. Ünal, Haşmet’in adamı Nedim’i sopayla vura vura öldürdü. Ünal’ın ‘Bundan sonra bir daha yanlış yaparsanız bunun yerinde kardeşin Behzat olur’ sözleri dikkat çekti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 125. SON BÖLÜM İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan dolu 125. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi ve ardından yeni bölümde yaşanacakların ipuçları öğrenmek isteyenler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Hızır ve Haşmet aynı masada yer alsa da aralarındaki husumet henüz bitmiş değil. Façalılar’ın eski işlerini bırakmak yerine bu işleri gizlice yürütme planı da bu savaşa yön verecek. Çakırbeyli kadınları krizin sona ermesini istese de Hızır iz peşine düşüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. Yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 126. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm fragmanı henüz ATV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Ünal akan kanın durması için Hızır ve Haşmet’i ortak noktada buluşturuyor. Böylece Haşmet artık masada yer alıyor. Hızır’ın gücünün farkında olan Haşmet masadaki yerini korumak için dikkatli olmak zorunda. Hızır ise Haşmet’i masadan çıkarmak için fırsat kolluyor. Ancak Çakırbeyliler ve Façalılar ticari bir ortaklık kurmak durumunda kalırlar. Çünkü Hızır’ın kardeşi İlyas’ı cezaevinden çıkarmak için Ünal ile yaptığı anlaşma sadık kalması gerekiyor.

ÇAKIRBEYLİ VE FAÇALI SAVAŞI SÜRÜYOR

Masanın etrafında bulunanlar dokunulmazlık kuralı nedeniyle birbirlerine zarar veremiyor. Ama bu durum Hızır ve Haşmet için geçerli değil. Yani savaş devam ediyor. Ancak Façalılar’ın uyması gereken bir kural var. O kural da Ünal’ın koyduğu kesin kurallar. Façalılar sokaklardan çekilmenin güç kaybı olduğunu düşünseler de eski işlerini bırakmak zorundalar. Façalılar ne yardan ne de serden vazgeçmek niyetinde değiller. Bu nedenle Haşmet eski işlerini ahbapları üzerinden yürütmek istiyor.

HIZIR İZ PEŞİNDE

Façalılar’ın planını öğrenen Çakırbeyliler ise vakit kaybetmeden harekete geçiyor. Façalılar’ın planının iç yüzünü araştırmaya başlıyorlar. Hızır Façalılar’ın işlerini devrettiği kişilerin kim olduğunu bulmaya çalışıyor.

HAYRİYE ANA KRİZİ FIRSATA ÇEVİRİYOR

Hayriye Ana İlyas’ı ziyarete giden Ömür’ü soruşturmaya başlar. Ömür de Çakırbeyli kadınlarını ziyaret ediyor. Hayriye Ana’nın tek derdi oğlu İlyas’ın başına bir iş gelmesini engellemek. Ayrıca bu savaşı kazasız belasız atlatmak istiyor. Ömür’ü karşısında gören Hayriye Ana yaşanan bu büyük krizi fırsata dönüştürüyor.

DOKUNULMAZLIK KURALI

Hızır’ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde bulurlar. Masadakilerin şahsi hesaplaşmalar sebebiyle birbirlerine zarar vermelerini yasaklayan dokunulmazlık kuralı, hasımların birbiriyle savaşmasına da engel olacaktır. Ünal Kaplan’ın keskin kurallarının farkında olan Façalılar, masada kalabilmek için eski işlerinden biran önce kurtulmak zorundadırlar; fakat sokaklardan çekilmenin onlara güç kaybettireceğine inanırlar. Bu yüzden en mantıklı çözümü işlerini ahbapları üzerinden devam ettirmekte bulurlar. Bu planları öğrenen Çakırbeyliler, ilk iş olarak bildiklerini kanıtlayıp, düşmanlarını masadan göndermenin peşine düşeceklerdir. Çakırbeyli hanesinde ise evin erkeklerinin aksine, düşmanların barışmasına yönelik planlar yapılmaktadır. İlyas’ı otelde ziyaret eden Ömür, çok geçmeden Hayriye Ana’nın radarına takılır. Haberdar olduğu görüşmenin kahramanını soruşturmaya başlayan Hayriye Ana, Ömür’ü karşısında bulunca krizi fırsata çevirme konusunda ne kadar hünerli olduğunu bir kere daha kanıtlayacaktır.