SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanında Hızır ve Haşmet’e büyük tuzak!

Ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 132. son bölümünde heyecan doruktaydı. Heyecanlı sahnelerin olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanında Hızır ve Haşmet'e büyük tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanında Hızır ve Haşmet’e büyük tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanı ATV tarafından yayınlandı. Dizinin yeni fragmanında; Mesut, Akif’e sıkılan kurşunun kendisine sıkıldığını belirterek ondan hepsinin işini bitirmesini istiyor. Çakırbeyli,ler ve Façalılara büyük bir operasyon yapılıyor. Hızır ve Haşmet evlerinden alınıyor. İlyas ve Behzat Mesut’tan ve Akif’ten intikam almak için harekete geçiyor.İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 133. yeni bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Yaralı durumdaki Fahri, Hızır’a İlyas’ın uzağa doğru gittiğini söyler. Hızır İlyas’ı telefonla arayarak Fahri’nin anlattıklarını söyleyip geri dönmelerini ister. İlyas ve diğerleri ne yapacaklarını konuşurlarken Ferman onlardan habersiz operasyona başlar. İlyas ve Behzat Zeki’nin evine doğru hareketlenirken Zeki işareti verir. Ortalık gündüz yerine döner. Silahlar konuşmaya başlamıştır. Zeki’nin adamlarını teker teker indirirlerken Ferman Zeki’nin yanına ulaşmıştır.

HIZIR ÇILDIRIYOR

Zeki sonunda çareyi kaçmakta bulurken Ferman’dan kuşkulanmamaları için onu rehin alır. Hızır hastaneye gelir. Hızır Ali amcasını arayarak nerede olduklarını sorar. Zeki ile çatışmaya girdiklerini ve Ferman’ın rehin alındığını anlatır. Hızır olanları duyunca çıldırır.

ÖMÜR ZEKİ’NİN AMACINI ANLIYOR

Bu arada Behzat eve gelir. Abisi Haşmet’e Ferman’ı Zeki’nin elinde olduğunu söyler ardından da Zeki’nin herşeyden haberi olduğunu söyler. Haşmet çılgına döner. Behzat’a ağır sözler sarfeder. Ömür Haşmet’e Zeki’nin Ferman’ı koz olarak kullanacağını söyler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. SON BÖLÜM İZLE

HIZIR PLANINI AÇIKLIYOR

İlyas hastaneye gelir ve abisinin karşısına çıkar. Hızır’a olan biteni anlatır. Bu arada Fahri’nin ameliyatı başarılı geçmiştir. Hızır, Alparslan’a Ünal’a haber vermesini söyleyerek ortak hareket etme kararını bildirir. Operasyonu da Haşmetler üzerinden yapacaklarını söyler.

TAHSİN ZEKİ’NİİN İSTEĞİNİ BİLDİRİYOR

Hızır Ünal ile birlikte soluğu Façalıların evinde alır. Ünal Zeki’ye haber uçuran birilerinin olduğunu söyleyerek sızıntıyı yapanı bulmak için yapılması gerekeni anlatır. Hızır Zeki’nin amacının ne olduğunu anlatarak Ünal’ın planına katıldığını söyler. Bu sırada Tahsin gelir. Tahsin Zeki ile telefonda konuştuklarını anlatır. Zeki’nin amacı Façalılar ile tekrar görüşmektir. Haşmet Tahsin’e görüşmeyi ayarlaması talimatını verir. Hızır Tahsin çıktıktan sonra Tahsin’e ne kadar güvendiğini sorar. Haşmet babasının oğluna güvenmediğini söyleyince de Hızır, “babanın oğlu, amcanın oğlu anlamam yapan kim olursa olsun kafasına sıkarım” diyerek kararlılığını açıklar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde heyecan yine doruktaydı. Zeki’nin yeğeninin yaptığı planla bıçaklanan Fahri’nin kurtulması izleyicileri sevindirdi. Yeni bölümün ardından merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki’nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.

MASADAKİLER BİRBİRLERİNDEN ŞÜPHELENİYOR

İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar.

ÜNAL KAPLAN, ZEKİ’YE ÇALIŞAN İSMİ BULMAYA ÇALIŞIYOR

Ünal Kaplan, Zeki’ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir.

ZEKİ, HAŞMET’TEN HARAÇ İSTİYOR

Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz’u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.