SON TV

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim yönetecek? İşte derbi ve hakemleri

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini Halil Umut Meler yönetecek. Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında ise Fırat Aydınus görev yapacak.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim yönetecek? İşte derbi ve hakemleri

Süper Lig’in 23. haftasında oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray ve Beşiktaş – Trabzonspor derbilerinin hakemleri açıklandı.

İŞTE FENERBAHÇE – GALATASARAY MAÇININ HAKEM HEYETİ

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, Ülker Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak derbiyi Halil Umut Meler yönetecek.

Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Koray Gençerler olacak.

Mücadelede Video Yardımcı Hakem olarak Abdulkadir Bitigen görev yapacak. Bitigen’in yardımcılığını ise Mert Güzenge ile Serkan Olguncan üstlenecek.

BEŞİKTAŞ – TRABZONSPOR DERBİSİ DE FIRAT AYDINUS’UN

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Park’ta saat 20.00’de başlayacak karşılaşmada Fırat Aydınus düdük çalacak.

Aydınus’un yardımcılıklarını Aleks Taşcıoğlu ve Erdem Bayık üstlenecek. Maçın dördüncü hakemi ise Mustafa Öğretmenoğlu olacak.

Mücadelede Video Yardımcı Hakem (VAR) olarak Ali Palabıyık görev alacak. VAR odasında Palabıyık’ın yardımcılıklarını ise Yiğit Arslan ve Ceyhun Sesigüzel yapacak.