SON TV

Fuhuştan kazandığı parayla kurban kesti!

İstanbul'da 31 ayrı adreste yapılan operasyonla 21 kişilik fuhuş çetesi çökertildi. Fuhuş çetesinde yer alan bir zanlının kazandığı parayla kurban kestiği öğrenildi.

Fuhuştan kazandığı parayla kurban kesti!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri tarafından Esenyurt, Büyükçekmece ve Silivri İlçelerinde 31 ayrı adreste yapılan operasyonda 21 kişilik fuhuş çetesi çökertilmişti. Zanlılardan S.G.’nin fuhuştan kazandığı parayla kurban kestiği ortaya çıktı.

FUHUŞ ÇETESİ İHBARI ÜZERİNE 31 ADRESTE ARAMA YAPILDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleriEsenyurt, Büyükçekmece ve Silivri ilçelerinde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine bölgede çalışma başlattı. Yaklaşık 5 buçuk ay süren teknik ve fiziki takibin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 31 ayrı adreste arama yapıldı.

26 KADIN ÇETENİN ELİNDEN KURTARILDI

Yapılan operasyonda, kadınları fuhuşa zorlayan 21 kişilik fuhuş çetesi yakalanırken, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Rus uyruklu 26 kadın ise çetenin elinden kurtarıldı.

FUHUŞ PARASIYLA KURBAN KESMİŞ!

Polisin çete çökertmek için kullandığı tapelerden ilginç detaylar ortaya çıktı. Korsan taksicilik yaptığı ve fuhuş yapan kadınları aracında taşıdığı iddia edilen S.G: buradan kazandığı parayla annesine kurban parası gönderdiği ortaya çıktı.

Vatan

ETİKETLER: