SON TV

Gaga Bulut kimdir? Gaga Bulut’un gerçek adı ne skandal videosu

Gaga Bulut kimdir herkes merak ediyor. Gaga Bulut'un skandal videosu sonrası harekete geçildi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gaga Bulut'un gözaltına alındığını bizzat açıkladı. Peki ama Gaga Bulut kimdir?

Gaga Bulut kimdir? Gaga Bulut’un gerçek adı ne skandal videosu
  • Medya
  • 15 Ekim 2018 15:51

Gaga Bulut kimdir herkes merak ediyor. Gaga Bulut’un skandal videosu sonrası harekete geçildi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gaga Bulut’un gözaltına alındığını bizzat açıkladı. Peki ama Gaga Bulut kimdir? Hepsi ve daha fazlası haberimizde yer alıyor. Gaga Bulut lakabıyla bilinen ve sosyal medyada videolar yayınlayan kişi gözaltına alındı. Gaga Bulut hakkında birçok soru merak edilmeye başlandı. Gaga Bulut’un gerçek adı ne sorusu da cevap aranan sorular arasında.

GAGA BULUT KİMDİR? GERÇEK ADI NE?

Gaga Bulut’un gerçek adı Bulut Altuğ’dur. Gaga Bulut yani Bulut Altuğ sosyal medya aracılığı ile müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle işlem yapılan zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE MÜSTEHCENLİK SUÇUNA DA GÖZALTI

İzmir’de sosyal medya aracılığı ile yaydığı görüntülerde sözde düzenlediği yarışmalarda para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar yaptırmaya zorlayan kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri kendisini sosyal medya fenomeni olarak tanıtarak küçük yaştaki çocuklara para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar bulundurduğu belirlenen kişiye yönelik çalışma başlattı.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan kişinin B.A. (21) olduğunu tespit etti. Operasyon düzenleyen ekipler, zanlıyı ikametinde gözaltına aldı.