SON TV

Galatasaray’da Ozan Kabak gidiyor dünya yıldızı geliyor!

Galatasaray’ın yükselen değeri Ozan Kabak, transfer haberlerinde ilk sırayı almaya devam ediyor. İngiliz basınında, 18 yaşındaki stoper için Manchester United Menajeri Jose Mourinho’nun ciddi bir takip içinde olduğu belirtildi.

Galatasaray’da Ozan Kabak gidiyor dünya yıldızı geliyor!

Mourinho’nun defans hattına transfer istediği ve bir liste çıkardığı aktarıldı. Çok yüksek meblağlar harcamak yerine daha makul bir transfer hedefleyen Manchester United, Ozan konusuna daha sıcak bakıyor.

İlk olarak The Sun’da yer alan özer haberde, Mourinho ve scout ekibinin Galatasaraylı genç yıldızı izlediği kaydedildi. Son olarak Metro Gazetesi de Ozan-Manchester United haberlerine yer vererek, Manchester United’ın hızlıca yükselen genç defans oyuncusunu kadrosunda görmek istediğini yazdı. Ozan Kabak konusunda, Manchester United’ın 20 milyon poundluk bir bütçeye sahip olduğu da eklendi.

Haberin içerisinde, Roma, Inter ve Juventus’un da genç yıldızı transfer etmek istediği vurgulandı.

STOPERE MANGALA!

Ara transfer dönemi için kaynak arayan sarı-kırmızılılar, Ozan Kabak’tan doğacak boşluğu da yıldız bir isimle dolduracak.

Ocak ayında başka futbolcularla da yolları ayırmayı planlayan Galatasaray’da stoper için ilk hedef Eliaquim Mangala.

Manchester City’de gözden düşen Fransız stoper için yönetim önümüzdeki günlerde masaya oturacak ve anlaşma zemini arayacak.

Sarı-kırmızılılar, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mangala’nın 6 ay sonra serbest kalacak olmasını koz olarak kullanacak.

Skorer

0/5 (0 Reviews)