SON TV

Game Of Thrones 8. sezon 4. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte GOT 8. sezon 4. bölüm tarihi

Game Of Thrones 8. sezonuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Game Of Thrones'un 8. yeni sezon 3. bölümü dün yayınlandı. Game Of Thrones (GOT) 3. bölümün yayınlanmasının ardından 4. bölüm tarihi merak ediliyor. GOT izleyicileri Game Of Thrones 8. sezon 4. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna yanıt arıyor. İşte Game Of Thrones 8. sezon 4. bölüm tarihi

Game Of Thrones 8. sezon 4. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte GOT 8. sezon 4. bölüm tarihi

Game Of Thrones 8. sezon 4. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Game Of Thrones (GOT) 8. sezon 3. bölümün yayınlanmasının ardından 4. bölüm tarihi merak ediliyor. Savaşın başladığı 3. bölüm, izleyenleri ekrana kilitledi. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümde Ak Gezenler ile savaşçılar birbirine girdi. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm sonrası, ‘Game Of Thrones (GOT) 8. sezon 4. bölüm ne zaman yayınlanacak?’ sorusu araştırılmaya başlandı. İşte Game Of Thrones 8. sezon 4. bölüm tarihi…

Game Of Thrones (GOT) 8. sezon 4. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Game Of Thrones 8. sezon 4. yeni bölümü, dizinin izleyenleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Dünya genelinde milyonlarca izleyicisi olan Game Of Thrones yeni bölümleriyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Şimdi izleyiciler merakla “Game Of Thrones 8. sezon 4. bölümü bekliyor.

İşte Game Of Thrones 8. sezon 4,5 ve 6. bölüm tarihleri…

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM TARİHİ

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON BÖLÜMLERİ NEREDEN İZLENEBİLİR?

Game Of Thrones’un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk platformunda bulunuyor. Game Of Thrones’un 8. sezonunu seyretmek isteyenlerin Digiturk’e üyesi olması gerekiyor. Dizi, ABD ile aynı anda, Türkçe altyazılı olarak, beIN Series Sci-Fi ve beIN Connect’te yayınlanacak.

GAME OF THRONES SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? (Spoiler içermez)

Akgezenlere karşı bir ittifak oluşturan Jon Snow ve Khallesi, çevrelerine binlerce asker toplamıştır. Amacı kuzeyi ele geçirmek ve Bran’i ortadan kaldırmak olan Akgezenler ise ele geçirdikleri Ejderhalarla büyük savaşın ağır basan tarafı olduklarını gözler önüne serecek.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Akgezenlere karşı cephe hazırlanmıştır. Artık yapılması gereken tek şey, savaşın kazananını belirlemek üzere harekete geçmektir.

GAME OF THRONES NASIL VE NEREDEN İZLENİR?

Game of Thrones, ABD’de yayınlanmasının üzerinden 24 saat geçmeden Türkiye yayıncısı Digiturk tarafından Türkçe altyazılı bir şekilde yayınlanacak. Diziyi takip edip izleyebilmeniz için Digiturk üyeliğinizin bulunması gerekiyor.

GAME OF THRONES’TAN KIRILMASI ZOR İZLENME REKORU!

Taht Oyunları’nın ilk sezonu 17 Nisan 2011’de, ikinci sezonu ise 1 Nisan 2012’de ABD’de HBO kanalında ilk gösterimini yaptı. Aynı gün veya daha sonraki haftalarda ya da aylarda, dizi diğer birkaç ülkede daha yayınlanmaya başladı. Dizi yalnızca HBO ve ona bağlı kanallarda bulunmaktadır; üçüncü şahıslara ait istem üzerinden video servislerinde ve çoğu ülkede bulunmamaktadır. Bu durum dizinin geniş çaplı bir korsan yayınının varlığına yol açıyordu.

Taht Oyunları’nın ilk sezonunda ilk pazar gecesi yayınlanması olduğu için ortalama 2.5 milyon izleyiciye sahipti ve tüm tekrarlar ile bölüm başına ortalama brüt 9.3 milyon izleyiciye sahipti. İkinci sezonda ise ortalama brüt 11.6 milyon izleyiciye sahipti. Üçüncü sezonda ise 14.2 milyon kişi izleyicisi Taht Oyunları’nı The Sopranos’tan sonra HBO dizilerinin en çok izlenen 2.dizisi yaptı. Dördüncü sezonda ise HBO ortalama brüt 18.4 milyon izleyici sahip olduğunu söyledi, daha sonra 18.6 milyon olarak düzeltti ve The Sopranos’un rekorunu geçmiştir.

GAME OF THRONES OYUNCULARI

Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)

Kit Harington (Jon Snow)

Lena Headey (Cersei Lannister)

Peter Dinklage (Tyrion Lannister)

Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister)

Sophie Turner (Sansa Stark)

Maisie Williams (Arya Stark)

Isaac Hempstead Wright (Bran Stark)

ETİKETLER: