SON TV

Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Game Of Thrones’un yeni sezonundan ilk fragman

Game Of Thrones’un merakla beklenen 8. yeni sezonundan ilk fragman, HBO tarafından yayınlandı. Dizinin yeni sezon tarihi kesinleşti. İşte Game Of Thrones’un 8. yeni sezon fragmanı ve yayınlanacağı tarih...

Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Game Of Thrones’un yeni sezonundan ilk fragman

Dünya çapında ilgiyle izlenen Game Of Thrones’un 8. yeni sezon tarihine yönelik araştırmalar 2018’in son aylarında yoğunluk kazandı. Game of Thrones 8. yeni sezon başlagıç tarihi milyonlarca GOTH hayranı tarafından merak ediliyor. Popüler dizinin fanatik takipçileri yeni sezona dair araştırmalarını sürdürürken, GOTH 8. yeni sezonun yayın tarihine ilişkin beklenen açıklama geldi. Peki, Game Of Thrones yeni sezonda neler olacak? Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

GAME OF THRONES 8. YENİ SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ BELLİ OLDU

7. sezon finali 31 milyon kişi tarafından izlenen ve tüm dünyayı kasıp kavuran Game Of Thrones’un 8. yeni sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Popüler dizi Game of Thrones’un 8. yeni sezon 1. bölümünün yayınlanacağı tarih 14 Nisan 2019 olarak belirlendi.

İşte Game of Thrones’un yeni sezonundan ilk fragman

GAME OF THRONES’UN 8. YENİ SEZONUNDA NELER OLACAK?

Winter is coming (kış geliyor) repliğiyle hafızalara kazınan Game of Thrones’ta bütün krallıklar tek bir savaşa yoğunlaşıyor. White walker (Ak gezenler) Winterfell’e yaklaşıyor. Kış tepesi adı verilen duvarı geçmeleri an meselesi olan bu ölümsüz yaratıkların duvarı aşmaması için tüm krallıklar ortak bir savaş açacak.

JON SNOW, KENDİSİNİN ASLINDA TARGARYEN OLDUĞUNU ÖĞRENECEK!

7. sezonun finalinde Jon Snow’un Rhaeger Targaryen ve Lyanna Stark’ın oğulları olduğu gerçeğini öğrenmiştik. Game of Thrones 8. yeni sezonda Daenerys Targaryen ile yakın ilişkiye giren Jon Snow, aslında Daenerys’in amcası olduğunu öğrenecek. Bu da onu Demir Taht’ın asıl varisi yapmaya yetecek.

Gerçek ismi, Aegon Targaryen olan Jon Snow, bu gerçeği duyunca neler olacağı merak konusu.

GAME OF THRONES 8. YENİ SEZON KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Game Of Thrones’un yapımcısı HBO’dan yapılan resmi açıklamaya göre Game of Thrones 8. yeni sezon 1. bölümün yayınlanma tarihi Nisan 2019 olacak. Sezonda 6 bölüm olacağının altı çizilirken, David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik sezon boyunca yönetmen koltuğunda oturacak. Sezonun senaristleri ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill olacak.

ETİKETLER: