SON TV

Game Of Thrones’un 8. yeni sezon 3.bölümü yayınlandı! İşte Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümünden görüntüler… (Spoiler içermez)

Game Of Thrones'un 8. yeni sezonunun merakla beklenen 3. bölümü yayınlandı. İşte Game Of Thrones'un Battle Of Winterfell bölümünden görüntüler...

Game Of Thrones’un 8. yeni sezon 3.bölümü yayınlandı! İşte Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümünden görüntüler… (Spoiler içermez)

Game of Thrones’un 8. sezon 3. bölümü yayınlandı. Büyük savaş başladı… Ak gezenlerin (White Walkers) gelmesiyle savaş başladı. Savaşa hazırlıklı olan Kış Tepesi ve Starklar, diğer krallıklardan gelen bütün insanlarla birlikte aynı safta savaşıyorlar.

Game of Thrones’un 8. sezon 3. bölümünde neler oldu? Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği 8. sezon 3. bölümünde savaş başladı. Spoiler vermeden sadece 3. bölüme ait görüntüleri paylaşıyoruz. İşte Game of Thrones’un 8. sezon 3. bölümüne dair fotoğraflar…

Tüm dünyada ve ülkemizde milyonlarca hayran kitlesi olan ve izleme rekorları kıran dizi Game Of Thrones’un 8. sezonunda ilk 3 bölüm geride kaldı. Gözler şimdi 8. sezon 4. bölümün yayınlanacağı tarihte. Peki, Game of Thrones’un 8. sezon 4. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Game Of Thrones 8. sezon heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Game Of Thrones’un 8. sezon 3. bölümü hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Dizinin yeni bölümünde savaşın etkisiyle aksiyon artıyor. İşte, Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı ve 4. bölüm yayın tarihi…

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgezenlere karşı bir ittifak oluşturan Jon Snow ve Khallesi, çevrelerine binlerce asker toplamıştır. Amacı kuzeyi ele geçirmek ve Bran’i ortadan kaldırmak olan Akgezenler ise ele geçirdikleri Ejderhalarla büyük savaşın ağır basan tarafı olduklarını gözler önüne serecek.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Akgezenlere karşı cephe hazırlanmıştır. Artık yapılması gereken tek şey, savaşın kazananını belirlemek üzere harekete geçmektir.

Türkiye’de ve dünyada oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan ve her bölümü vatandaşlar tarafından oldukça merak edilen Game Of Thrones’un yeni bölümünün yayınlanma tarihi vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Yeni bölümün yayınlanmasına kısa süre kala bireyler Game Of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm yayınlandı mı? ve Game Of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm nasıl izlenir? sorularına yanıt arıyorlar. Dünyadan ve Türkiye’den büyük bir hayran kitlesine hitap eden dizinin son bölümünde Jon Snow, aslında Aegon Targaryen olduğunu Daenerys’e açıklar. Daenerys ise o zaman tahtta onun hakkı olduğu gerçeği ile yüzleşir. Ak Gezenler tam o sırada Winter Fall’a gelmiştir ve savaş başlamak üzeredir. Peki, Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm nasıl izlenir?

GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM YAYINLANDI! GAME OF THRONES (GOT) SON BÖLÜM İZLE!

Sevilen dizi Game Of Thrones’u yayınlanma tarihlerine ve son bölümü nasıl izleyeceğinizi diğer sayfadan öğrenebilirsiniz…

GAME OF THRONES 8. SEZON NEREDEN İZLENEBİLİR?

Game Of Thrones’un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk platformunda bulunuyor. Game Of Thrones’un 8. sezonunu seyretmek isteyenlerin Digiturk’e üyesi olması gerekiyor. Dizi, ABD ile aynı anda, Türkçe altyazılı olarak, beIN Series Sci-Fi ve beIN Connect’te yayınlanacak.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00’te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak.

 

ETİKETLER: