SON TV

Gökhan Özen’in son hali sosyal medyayı salladı

ABD'nin Los Angeles kentine yerleşen şarkıcı Gökhan Özen'in instagram hesabından paylaştığı son fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Gökhan Özen’in son hali sosyal medyayı salladı

Bir süredir ekranlarda görünmeyen şarkıcı Gökhan Özen’in sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraf hayranlarını şaşırttı. Özen’in son haline beğeni ve yorum yağdı.

Türkiye’den ayrıldıktan sonra ekranlardan uzak kalan şarkıcı, hayranları için sessizliği son paylaşımıyla bozdu. Şarkıcının fit hali dikkatlerden kaçmadı.

İşte Gökhan Özen’in son paylaşımı: Instagram hesabından en son 24 Ocak’ta paylaşımda bulunan Gökhan Özen, aylar sonra havuzda çekilmiş vücudunu gösteren fotoğrafı olay oldu.

Gökhan Özen’in geçtiğimiz Ocak ayında paylaştığı bu karşılaştırmalı fotoğrafa hayranları tarafından “bu adam nasıl yaşlanmıyor”, “yıllar yanından geçmemiş üstad”, “sen değişmedin sen daha yakışıklı ol, hala gençsin Maşallah saçların ve sakalların artık daha güzel” gibi yorumlar yapılmıştı.

29 Kasım 1979 yılında Ankara’da doğan ünlü şarkıcı Gökhan Özen, aynı zamanda bestekar da.

6 yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu’na katılan ve burada büyük bir başarı gösteren şarkıcı, 3 sene boyunca opera eserleri seslendirdi.

Birçok şarkıcıya söz yazarlığı yapan şarkıcı kendi bestelerinin müziklerini de hazırlamış. On parmağında on marifet olan şarkıcı oyunculuğuylada gönüllerde taht kurdu.

Albüm satışlarının yanında dizilerde rol alan şarkıcı oyunculuğunu da ispatladı.

2016’da boşanmıştı: 7 Temmuz 2010’da, CHP’li siyasetçi Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen ile evlendi. Çiftin 2012’de Ada Deren, 2015’te ise Derin Suisimli kız çocukları oldu. Çift, Kasım 2016’da, yazılı bir basın açıklaması yaparak boşandıklarını duyurmuştu.

Şarkıcı daha sonra Los Angeles şehrine yerleşti.

0/5 (0 Reviews)