SON TV

Cüneyt Arkın, Ajda Pekkan’a atla baskın yaptı

Ajda Pekkan'ın Paris'te kaldığı köşkü atıyla basan Cüneyt Arkın..

Cüneyt Arkın, Ajda Pekkan’a atla baskın yaptı

Türk sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın, SKYTürk 360’ta yayınlanan “İzzet Paşa” programında İzzet Çapa’nın konuğu oldu. Programa Arkın’ın ailesi de katıldı. Arkın’ın eşi Güler Arkın ile çocukları Murat ve Kaan’ın da yer aldığı programda İzzet Çapa’nın sorularını yanıtlayan usta oyuncu, anılarını da anlattı. Arkın’ın, bir dönem film çekmek için gittiği Paris’te bir elmas tüccarına inat yaptığı çılgınlık filmlerini aratmayacak cinsten..

AVUÇLA ELMAS DAĞITAN TÜCCAR

Cüneyt Arkın’ın Paris’teki olaylı gecesi, aynı tarihlerde Olympia’da konser vermek için orada bulunan Ajda Pekkan’ın kaldığı köşke yemeğe davet edilmesiyle başlıyor. Arkın ve diğer davetliler yemeğe oturacakları sırada, kapıya beyaz bir atın üstünde sonradan elmas tüccarı olduğunu öğrendikleri bir adam geliyor. Adam avuçla elmas dağıtmaya başlayınca davetliler bir türlü yemeğe oturamıyor.

CÜNEYT ARKIN SİNİRLENİP ATLA DÖNDÜ

Cüneyt Arkın bu duruma oldukça sinirlenince, köşkten ayrılıyor. Paris’teki bir meydana gidip buradan bir at satın alıyor. Köşke atın üzerinde dönen Arkın, tüm ilgiyi üzerinde topluyor.

ETİKETLER: