SON TV

İzzet Çapa’ya Umut Ekiz’den ikinci şok

İzzet Çapa'nın, sosyal paylaşım sitesinde birlikte fotoğraflarını paylaşan Umut Ekiz'i CİTY’S Alışveriş merkezine aldırmadığı iddia edildi. Olay savcılıkta son buldu.

İzzet Çapa’ya Umut Ekiz’den ikinci şok

SON.TV ÖZEL HABER “Şehrin cazibe merkezi “sloganı ile hizmet veren, iş, cemiyet ve sanat dünyasının uğrak yeri CİTY’S Alışveriş merkezinde 17 Şubat Pazar günü ilginç bir olay yaşandığı iddia edildi.

AVM’DEN İÇERİ SOKULMADI

İzzet Çapa ile fotoğraflarını sosyal paylaşım sitesine yükleyerek ilşkileri olduğu iddiasında bulunan Umut Ekiz, alışveriş merkezine sokulmadı. İddiaya göre güvenlik görevlileri Ekiz’e, “Emir var sizi içeri alamayız” dedi. Emrin kimden olduğu sorusuna cevap alamayan Ekiz, “Halka açık alanlarda böyle bir uygulamanın yapılması hukuk kurallarına aykırı”diye itiraz etti.

TARTIŞMA SAVCILIKTA SON BULDU

Hakkını arayan Umut Ekiz ve yanında bulunan özel danışmanı Emre Coşkun AVM güvenlik müdürü tartışmaya girdi. Tartışma, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda son buldu. Ekiz, savcılık ifadesinde AVM’nin yönetiminden ve güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden olan İzzet Çapa hakkında savcılık ifadesinde bir ayrıntı özellikle dikkat çekiyor. İfade tutanaklarında Umut Ekiz, Çapa ile davalarının sürdüğünü ifade ederek, Çapa’nın bu sebeple kendisine husumet beslediğini öne sürüyor. Tutanaklarda o bölüm şöyle geçiyor: “Kendisi ile aramda Cumhuriyet Başsavcılığı’nızın 2012 / 160…sayılı soruşturma dosyasında ‘Cinsel Taciz’ suçundan dolayı bir husumet oluştuğunu düşünüyorum. Sorumlular hakkında şikayetçiyim.”

ETİKETLER: