SON TV

Hadise iç çamaşırlarıyla

Hadise'nin GQ'ya verdiği pozların kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı.

Hadise iç çamaşırlarıyla

GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hadise’nin geçen ay GQ Dergisi’nde yayımlanan ve büyük ses getiren seksi fotoğraflarının kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Çekim sırasında çok rahat ve neşeli olduğu görülen Hadise’nin, makyajını bile iç çamaşırıyla yaptırması dikkat çekti. Son olarak 15 Mart’ta çıkacak olan yeni single’ı Visal için kamera karşısına geçen Hadise adından söz ettirecek.

SARKMADIM POZLARI

Geçtiğimiz hafta Uludağ’da konser veren Hadise mini elbisesiyle popo frikiği vermişti. Bu frikiğin ardından “Hadise zayıflayınca poposu sarkmış” gibi yorumlara maruz kalan güzel şarkıcı GQ dergisine iç çamaşıryla “sarkmadım” pozları verdi. Photoshop iddialarına karşı GQ bir de kamera arkası görüntülerini video olarak yayına verdi.

GÖĞÜSLERİYLE ALAY KONUSU OLMUŞTU

Ünlü şarkıcı Hadise, ‘O Ses Türkiye’ programının finalinde giydiği kıyafetle sosyal medyayı sallamıştı. Göğüs dekolteki kıyafetini görenler Twitter’da Hadise ile dalga geçtiler. Aşırı zayıfladığı için göğüsleri küçülen güzel popçu, sanal alemde “Memeleri, Afrika yerlisi, yaşı geçmiş kadınların memelerine benzeyen şarkıcı” diye alay konusu olunca operasyon kararı aldığı iddia edilmişti.

ETİKETLER: