SON TV

”Hizmetçisini hamile bırakan adam…”

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın eski sevgilisi Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan, Rafet El Roman hakkında ağır konuştu.

”Hizmetçisini hamile bırakan adam…”

Ayrılık haberi sonrası suskunluğunu bozan baba Kaplakarslan “Ben o adamın ne olduğunu biliyordum, kızım da sonunda öğrenmiş oldu. Hizmetçisini hamile bırakan adamdan zaten ne beklenir ki?” dedi

KIZIMIN O ADAMLA ANILMASINI İSTEMİYORUM
Kaplakarslan, “Bu ilişkiye başından beri karşıydım; sırf kızımın gönlü kırılmasın diye ses çıkarmadım. Artık kızımın isminin o adamla anılmasını istemiyorum. Kızıma onun nasıl biri olduğunu anlatmaya çalıştım ama anlatamamıştım. Neyse ki o adamdan kurtulduk” dedi.

KIZLARININ BAKICISI BİR ERKEK ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİRDİ

Sabah gazetesinden Başak Çokan’ın haberine göre; Tuğba Altıntop’tan 2 kız çocuk sahibi olan Rafet El Roman, iki kızına bakıcılık yapan Yeşim Eryıldırım’la 7 yıl aşk yaşamış ve bir erkek çocuk dünyaya getirmişti. Yeşim Eryıldırım’dan olan üçüncü çocuğunun adını koymuştu.

Eski sevgilisiyle ayrı olsa da çocuğunun her zaman yanında olacağını söyleyen El Roman, “Ben kimseye evlilik sözü vermedim, kimseyi kandırmadım, Yeşim Hanım’ın annelik hakkını da elinden almadım. Bebeğe babalık yapıp tüm görevlerimi yerine getireceğim” demişti.

ETİKETLER: