SON TV

En çok satılık villa Beykoz’da

Sahibinden.com verilerine göre İstanbul'da en en çok talep edilen konut türü arasında yer alan satılık ve kiralık villalar ile ilgili ilanlar en çok Beykoz'dan veriliyor..

En çok satılık villa Beykoz’da
  • Emlak
  • 24 Haziran 2013 16:39

Sahibinden.com’un verilerine göre, İstanbul emlak piyasasının en çok talep edilen konut türü arasında satılık ve kiralık villalar da yerini aldı. Özellikle Boğaz’ın sahil şeridinde yer alan ilçelerde satılık ve kiralık villalara olan ilginin büyük olduğu gözlendi.

Sahibinden.com’dan yapılan açıklamaya göre, en çok satılık villa ilanının verildiği İstanbul ilçesi Beykoz olurken, onu sırasıyla Çekmeköy, Başakşehir, Büyükçekmece ve Sarıyer izledi. Satılık villa ilanlarında ortalama fiyatın 5 milyon lirayı bulduğu Beşiktaş ise en pahalı ilçe oldu. Beşiktaş’ı fiyat sıralamasında Üsküdar, Beykoz, Eyüp ve Çekmeköy takip etti.Boğaz’ın sahil şeridinde yer alan ilçelerde kiralık villaya olan ilginin de yoğun olduğu gözlendi. En pahalı ilçe Beşiktaş’ta kiralık villa ilanları ortalama 22 bin 550 TL’den verilirken, en çok kiralık villa ilanı olan

Beykoz’da ise fiyatlar 7 bin 500 TL civarında seyretti.

ETİKETLER: