SON TV

Fatih’teki cinayetlerin seri katili yakalandı

Dün İstanbul'un Fatih ilçesinde öldürülen Songül Polat, Aziz Caner Emre, Harun Koçalı ve Yaşar Deli'nin katil zanlısı Deniz Ş. yakalandı.

Fatih’teki cinayetlerin seri katili yakalandı

Fatih’te 37 yaşındaki Songül Polat, kullandığı cipin içinde başından silahla vurularak öldürüldü. Bu cinayetten 1 saat sonra 26 yaşındaki Aziz Caner Emre eski bir handaki odada başından silahla vurularak öldürüldü. İki olaydan kısa bir süre sonra da 39 yaşındaki Yaşar Deli, Kocamustafapaşa Meydanı’nda uğradığı satırlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Bu cinayetlerden bağımsız gibi görünen bir cinayet daha işlendi. Esenyurt’ta otomobilinin içinde ölü bulunan Harun Koçalı’yı da aynı kişinin öldürdüğü ortaya çıktı.

Olayla sürdürülen soruşturmada polis üç cinayetin de faili olarak öldürülen Songül Polat’ın erkek kardeşi Deniz Ş.’yi gözaltına aldı. Deniz Ş., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ne getirilerek sorguya alındı.

Şüpheli Deniz Ş.’nin cinayet, adam yaralamak, uyuşturucu bulundurmak suçlarından polis kaydı olduğu ve 2013 yılında cezaevinden çıktığı belirlendi.

ETİKETLER: