SON TV

Taksim’de inanılmaz cinsel sapıklık

Taksim'e gezmeye giden 20'li yaşlarındaki 3 kızı takip eden sapık, kalabalığa aldırmadan eline aldığı cinsel organıyla kızlara hareket yaptı.

Taksim’de inanılmaz cinsel sapıklık

Taksim’e gezmeye giden biri 19, diğer ikisi de 20 yaşındaki üç kız arkadaş, ummadıkları bir sapıklıkla karşılaştılar. 31 yaşındaki E. Ç., üç kız arkadaşı takibe başladı. Takibi fark eden genç kızlar, metroya doğru yöneldiler, ancak sapığın takibinden kurtulamadılar.

Kızları taciz etmekte kararlı olan sapık, metroya binmek için merdivenlere doğru yürümeye başlayan kızlara yaptığı şok hareketle herkesi şaşkına çevirdi. E. Ç., Taksim gibi nüfusun oldukça yoğun olduğu bir yerde eliyle cinsel organını tutarak kızlara hareket yapmaya başladı.

Bu hareket üzerine şok olan kızlar, hemen yakındaki polise durumu anlattılar. Polis tarafından yakalanana E. Ç., ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Savcılık, hazırladığı iddiannamede, E. Ç.’nin üç ayrı defa cinsel taciz suçundan yargılanmasını istedi.

6 yılla yargılanacak

E. Ç., 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak. Suç, aynı anda 3 kişiye karşı işlendiği için bu madde 3 ayrı defa uygulanacak. Böylece E. Ç., toplamda 9 aydan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.

Not: Bu haber kaynak gösterilse dahi, aktif link verilmeden kullanılamasz…

ETİKETLER: