SON TV

Kansu’nun gönderilme nedeni kötü performans

Hüseyin Çelik'in giydiği kıyafetten dolayı eleştirdiği sunucu Gözde Kansu için yapım şirketinden açıklama geldi.

Kansu’nun gönderilme nedeni kötü performans
  • Medya
  • 10 Ekim 2013 0:37

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in giydiği kıyafetten dolayı eleştirdiği sunucu Gözde Kansu için yapım şirketinden açıklama geldi.

“DEKOLTE DEĞİL PERFORMANS”

Production House imzalı açıklamada Kansu ile yollarının ayrıldığı doğrulanırken sebebin dekolte değil performans olduğu söylendi.

KANSU’NUN YERİNE KİM GEÇECEK?

Sunucu Gözde Kansu’yla ‘projeyle örtüşmediği’ gerekçesiyle yolların ayrılmasının ardından atv yarışması ‘Veliaht’ı sunacak yeni isim belli oldu. Cumartesi akşamları yayınlanan müzik yarışma programı ‘Veliaht’ın yeni sunucusu Murat Başoğlu oldu.

İşte yapım şirketinin açıklaması:

Cumartesi akşamları, Atv ekranında yayınlanan Veliaht adlı yarışma programının sunucusu Gözde Kansu ile yollarımız ayrılmıştır. Ancak oyuncumuz ile ayrılış nedenimizin, iki gündür gündemi meşgul eden ve üzerine tartışılan “dekolte” kıyafet mevzusu ile yakından uzaktan hiçbir ilgisi yoktur.

Yayıncı kuruluş Atv; ilk bölüm yayınlanmadan önce, Gözde Kansu’nun üslup ve sunum tavrının projeyle örtüşmediğine karar vermiş, ileriki bölümlerde kendisiyle devam etmek istemediğini belirtmiştir. Yayın günü sosyal medyadaki olumsuz eleştirilerde bunun doğruluğunu göstermiş ve sunucu değişikliğine gidilmesi yönünde ihtiyaç doğmuştur.

Gözde Kansu, tiyatro bölümü mezunu, yetenekli önemli bir oyuncudur. Şahsı ile ilgili ne yapım şirketi olarak bizim, ne de yayıncı kuruluş olarak Atv’nin bir sıkıntı yaşadığı, ya da yaşayacağı anlayışı kesinlikle doğru değildir. Şunun altını önemle çizmemiz gerekir ki, bazı isimlerin, bazı projelerle örtüşmediği durumlar, bu tarz programlarda olabildiği gibi, dizi oyuncuları arasında da yaşanmaktadır. Yapım şirketi Production House olarak ve yayıncı kuruluş Atv’nin de bu insiyatifi göz önünde bulundurduğunu varsayarak, gündemi böyle bir mevzu ile meşgul ettiğimiz için büyük üzüntü duyuyor, başta oyuncumuz Gözde Kansu ve izleyicilerimizden özür diliyoruz.

PRODUCTION HOUSE