SON TV

Kenan Doğulu’yu çıldırtan görüntü

Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat ile Uğur Yücel'in öpüşme sahnesi çekilirken 'Benim Dünyam' setini terk etmişti.

Kenan Doğulu’yu çıldırtan görüntü

Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat ile Uğur Yücel’in öpüşme sahnesi çekilirken ‘Benim Dünyam’ setini terk etmişti. Ünlü popçuyu öfkelendiren o olay sahneden görüntüler de ilk kez basına yansıdı.
Başrollerini Beren Saat ve Uğur Yücel’in paylaştığı; Yücel’in aynı zamanda da yönetmenliğini üstlendiği “Benim Dünyam” filminin basın gösterimi önceki gün Kanyon’da yapıldı. Sinema eleştirmenlerinin tam not verdiği filme, Saat ile Yücel’in öpüşme sahnesi damga vurdu.

ŞORAY KANUNLARI YOK

TAKVİM’in haberine göre, bu olay sahne, yaz aylarında Kenan Doğulu’nun sürekli bulunduğu film setini terk etmesine yol açmıştı. Sevgilisinin rol gereği de olsa bir başkasıyla öpüşmesine tahammül edemeyen popçu, apar topar çekimlerin yapıldığı Büyükada’yı terk etmişti. Bu arada ‘Türkan Şoray kuralları olmayan’ Beren Saat; bugüne kadar rol aldığı ‘Aşka Sürgün’, ‘Hatırla Sevgili’, ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Gecenin Kanatları’ ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ gibi tüm projelerinde öpüşme sahnelerine imza attı.

ADA’YI TERK ETMİŞTİ

Filmin çekimleri boyunca Büyükada’ya kamp kuran Kenan Doğulu, bir tek gün sette yoktu. Ünlü popçu, sevgilisi Beren Saat’in Uğur Yücel’le öpüşme sahnesi olduğunu duyunca Ada’yı terk etmişti.