SON TV

TT Arena’daki şovda ilginç ayrıntı

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Kopenhag ile yaptığı mücadelede tribünlerde görsel şölen vardı.

TT Arena’daki şovda ilginç ayrıntı
  • Spor
  • 24 Ekim 2013 9:22

Sarı kırmızılı taraftarlar, sopalı pankartlara ‘Fatih Terim’ yazdı. Mancini’nin ismine yer verilmedi.

Galatasaray taraftarları, Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. haftasında FC Kopenhag ile oynayacağı mücadelede büyük bir organizasyon yaptı. Devler Ligi’nde yaptıkları 3 boyutlu koreografilerle dikkat çeken sarı-kırmızılı taraftarlar, bu sefer ise farklı bir çalışmanın altına imza attı.

Danimarka ekibi karşısında mutlak galibiyet için çıkan takımlarına destek vermek isteyen Arena sakinleri, kale arkasında 200 adet pankartla bir görsel şova imza attı. Futbolseverlerin özellikle İtalya’dan aşina olduğu bu pankart şovunda, çeşitli mesajlar verildi.

Küçük pankartlarda oyuncuların hepsinin ismi yazılırken, çeşitli mesajlar da verildi. Ancak İtalyan usulü bu pankartların hiçbirinde Galatasaray takımının İtalyan teknik direktörü Roberto Mancini’ye yer verilmemesi dikkat çekti.Sarı-kırmızılı taraftarlar Bülent Tulun’a yönelik ‘esprili’ tepkilerde bulunurken, vefat eden Alpaslan Dikmen ve Tuncel Kurtiz gibi isimleri de unutmadı.

Galatasaray’ın Kopenhag mücadelesinde Türk Telekom Arena tribünlerinde seyirciler ilk dakikadan itibaren takımına büyük bir destek verdi.

ETİKETLER: