SON TV

Ailesi Hayko Cepkin’den korkuyor!

Ünlü rock'çı Hayko Cepkin, Casio G-Shock saatlerinin marka elçisi oldu.

Ailesi Hayko Cepkin’den korkuyor!

Ünlü rock’çı Hayko Cepkin, Casio G-Shock saatlerinin marka elçisi oldu. Geçtiğimiz günlerde yapılan basın toplantısında; Cepkin’in de karakterlerden biri olduğu ‘Shock Team’ oyunu tanıtıldı. Cepkin ile sıra dışı spor tutkusunu ve yeni çalışmalarını konuştuk:
Bir tek snowboard yapmadım. Çünkü kayıp düşmekten korkuyorum.
Ben spor yaparken, ailem korkuyor. “Oğlum tadını aldın, artık bırak. Paşa paşa otur” diyorlar. Yapmaya çalıştığım şeyi mutlaka yaparım, onlar da buna alıştı. Paraşütle 20-30 kere atlayınca “Evladım artık yeter” demişlerdi, ancak bu konuda Türkiye rekorunu kırdık.

YAMAÇ PARAŞÜTÜ HAFİF KALIYOR

Uçaktan atladığımız paraşüt ile yamaç paraşütü birbirine karıştırılıyor. Yamaç paraşütü, benim için akrobasi dolu bir spor değil. Ben hiperaktif bir adamım; yamaç paraşütü bana hafif kalıyor. Bugüne kadar hiç kırığım ya da hiç kazam yok. Bunda hayranlarımın duasının da etkisi olabilir. Ancak yaptığım her şeyde çok dikkatliyimdir. Yaptığım her işi konsantre olarak yaparım, çünkü bir anlık dalgınlık kötü şeylere sebebiyet verebilir.
Müzikal ve tiyatro teklifleri geliyor. Ancak ben konser programı yoğun olan bir adamım. Oyunculuğumu kliplerle modifiye edip kliplerimin, küçük ve konulu kısa filmler gibi olmasına çalışıyorum.

ETİKETLER: