SON TV

Caner’in eşi ve Berkay hakkında bomba iddia!

Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'in popçu Berkay ile yakalanması sonrası iddiaların arkası kesilmiyor.

Caner’in eşi ve Berkay hakkında bomba iddia!

Son günlerde bir alışveriş merkezinin bebek odasında fotoğraflanan Caner Erkin’in eşi Asena ve Berkay konuşuluyor.

Olayın ardından dedikoduların ve iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Şimdi ise Asena Erkin ve Berkay hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Asena Erkin ve Berkay’ın mazisi eskiye dayanıyor. Berkay ve Asena lise yıllarında İzmir’de aşk yaşamış.

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre Asena Erkin ile Berkay için yeni bir iddia ortaya atıldı. Takvim’in ortaya attığı iddiaya göre; ünlü popçu Ankara’dan gelip İzmir’in barlarında sahne aldığı yıllarda lise çağındaki Asena ile tanıştı.

İkili arasındaki arkadaşlık, çiftin yakın çevresinin anlattıklarına göre aşka dönüştü. Ancak o zaman henüz şöhret olmayan Berkay ile Asena Erkin arasındaki aşk çok uzun sürmedi. Asena, liseyi bitirdikten sonra bir süre İspanya’da yaşadı.

YOLLARI TEKRAR KESİŞTİ

Türkiye’ye dönüp Ankara Bilkent Üniversitesi’nde eğitim görmeye başlayan Asena Erkin, 2009’da Caner ile tanıştı. Çift, 7 aylık flörtün ardından 2010’da evlendi ve İstanbul’a yerleşti. Dedikodulara göre; Berkay da İstanbul’a gelerek şöhreti yakaladı ve eski aşkı Asena ise yıllar sonra onun stil danışmanı oldu. İddiaya göre; Caner Erkin’in ise Berkay ile eşinin eski sevgili olduğundan haberi yoktu!

LAKABI YALANCI MEHMET

Asıl adı Mehmet olan Berkay’ın İzmir’deki lakabı da ‘Yalancı Mehmet’. Ünlü popçu, gençlik yıllarında 9 Eylül Üniversitesi Konservatuvarı’nda okuduğunu söyleyerek herkesi kandırmış.