SON TV

Erkek bacağı cinayeti!

Eşini kamerada erkek bacağı gördüğü için öldüren adamın savunması herkesi şaşırttı.

Erkek bacağı cinayeti!

Karısını erkek bacağı gördüğü için öldüren Şerif Çağan savunmasında; “Kamerayı gizlice açtım. Üst tarafı görünmeyen erkek bacağı vardı. Karım inkâr etti, öldürdüm.” dedi.

10 yıllık ve 11 çocuk annesi olan eşi Nimet Çağan’ı 37 bıçak darbesisyle öldüren Şerif Çağan’ın savunması herkesi şaşıttı.

Eşinden şüphelendiği için yatak odasına koyduğu telefon kamerasını izlediğini ve orada dizinden yukarısı çıplak bir adam gördüğünü. Sesten ve dizden bu kişinin bir erkek olduğunu söyledi.

Ardından eşine defalarca kim olduğunu sorduğunu, eşinin inkar edip 5 yaşındaki çocukları olduğunu şöyleren Çağan kendini kaybederek eşini öldürdüğümü söyledi.

Sabah’tan Osman Asiltürk’ün haberine göre; 44 yaşındaki Şerif Çağan olayı işte böyle anlattı; “19 Kasım’da cep telefonumun kamerasını açıp yatak odasındaki bir sehpanın altına koydum. Birkaç saat sonra eve döndüğümde izledim. Bu şahsın sesinden erkek olduğunu anladım. Görüntülerin 48’inci dakikasında üst tarafı görünmeyen sadece dizlerinin 5 parmak yukarısına kadar çıplak olan bir erkek şahsın görüntüye girdiğini gördüm. Eşim inkar etti. 2 gün sonra görüntüleri evin televizyonundan çocuklarıma ve eşime izlettim. Eşim görünen kişinin 5 yaşındaki oğlumuz olduğunu söyledi. İnanmadım çünkü görünen bacaklar aynı benim bacaklarım gibiydi. 5 Aralık günü sabah tekrar sordum. Karım ‘Öyle bir şey yok’ dedi. Tekrar tekrar sordum inkar edince kendimi kaybettim.”

GEÇİMSİZLİK VE ŞİDDETTEN POLİSE BAŞVURMUŞ

Eşi tarafından 37 bıçak darbesiyle öldürülen Nimet Çağan’ın 2012 yılında geçimsizlik ve şiddet gördüğü gerekçesiyle polise başvurduğu, eşi Şerif Çağan’ın uzaklaştırma cezası aldığı ve kendisine de 6 ay koruma tahsis edildiği öğrenildi.

ETİKETLER: