SON TV

Schumacher kazasında görgü tanığı!

Geçtiğimiz günlerde kayak yaparken düşen ve ağır yaralanan Michael Schumacher'in düştüğü ana dair video ortaya çıktı!

Schumacher kazasında görgü tanığı!

29 Aralık 2013 günü ağır yaralanan efsana Formula 1 pilotu Michael Schumacher’in düştüğü anda bir kişinin amatör video çektiği öğrenildi.

Fransız Alpleri’nde kayan Schumacher olduğu apaçık belli olduğu iddia edilen videoda hızı ve düşüş anının savcılığa delil olarak sunulacağı ifade edildi!

KIZ ARKADAŞINI ÇEKİYORDU…

Essen kentinde yaşayan ve cuma günü Spiegel dergisine başvuran 35 yaşındaki bir kişi, olayın meydana geldiği anda olay yerine birkaç metre uzaklıkta bulunduğunu ve pistte akıllı telefonuyla kız arkadaşını videoya çektiğini belirtti.

O KİŞİ SCHUMACHER!

Söz konusu kişinin çektiği görüntünün arka planında bir kayakçının iki pist arasında bulunan ve kayağa hazır olmayan bölümde kayarken düştüğünün görüldüğü iddia edildi.

Görgü tanığının görüntülerdeki kayakçının açık şekilde Michael Schumacher olduğunu iddia ettiği kaydedildi.

Schumacher’in kazadan önce yavaş ve en fazla saatte 20 kilometre hızla kaydığını savunan görgü tanığı, görüntüyü delil olarak kullanılması için Schumacher’in kazasını soruşturan Albertville Savcılığına vereceğini açıkladı.

29 ARALIK’TA

Formula 1’in efsane pilotu Schumacher 29 Aralık’ta Fransız Alpleri’nde yer alan Meribel’de kayak yaparken düşmüş ve başını taşa çarparak ağır yaralanmıştı.