SON TV

Putin ve Alina Kabayeva evlendi mi?

Putin ve Alina Kabayeva evlendi mi? Bu iddia ikinci kez gündeme geldi fakat bu sefer delil hiç gözardı edilmeyecek kadar önemli!

Putin ve Alina Kabayeva evlendi mi?

Putin ve Alina Kabayeva evlendi mi? Bu iddia ikinci kez gündeme geldi fakat bu sefer delil hiç gözardı edilmeyecek kadar önemli!

ALYANS DELİL OLDU!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in aşk ilişkisi yaşadığı öne sürülen eski olimpiyat sporcusu Alina Kabayeva ile evlendiği iddiası ikinci kez gündeme geldi. Bu kez Kabayeva’nın bir TV kanalında gösterdiği alyans iddiaya delil oldu.

Geçtiğimiz yaz eşi Lyudmila Putin’den boşanan 61 yaşındaki Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in uzun süredir aralarında aşk ilişkisi olduğu iddia edilen 30 yaşındaki jimnastikçi Alina Kabayeva ile gizlice evlendiği bir kez daha gündeme geldi.

2001’den bu yana ilişkilerinin gizlice devam ettiği, hatta çocukları olduğu iddia edilen çiftin evlendiği yönündeki dedikodular, bu kez alyans taktıkları iddiasıyla bir adım ileri götürüldü. Eski sporcu, geçen hafta televizyon kameraları önünde sağ parmağına taktığı bir alyansı gösterdi.

Çocuklarla ilgili sportif bir etkinliğe katılmak üzere Nizhnekamsk isimli kente giden Kabayeva, kameralara yüzüğünü açıkça gösterirken, birkaç gün sonra Soçi 2014 Kış Olimpiyatları’nda bir yarışı izlerken de yine sağ elinde yüzüğünün olduğu görüldü.

GAZETECİLER GÖRÜNCE ÇIKARDI!

Putin’in ise geçen hafta Mısır Savunma Bakanı’nı kabulünde bir süre sağ elinde bir yüzük taşıdığı ancak gazetecilerin parmağını görünteleme çabasını fark ederek yüzüğü çıkardığı iddia edildi.

Rusya’da evlilik yüzüğü sağ parmağa takılıyor. Rus siyasetçi Alexei Navalny, 5 ay önce Twitter’dan Putin ve Kabayeva’nın Valdai isimli kentteki Iver Manastırı’nda gizlice evlendiğini yazmış, ancak bu iddia Kremlin tarafından yalanlanmıştı. Kremlin ortaya atılan son evlendiler iddiası karşısında ise sessizliğini hala koruyor.

BOŞANDIĞINI BALE İZLERKEN SÖYLEMİŞTİ

Vladimir Putin , 20 yıl evli kaldığı ve iki kızının annesi olan Lyudmila Putin ile geçtiğimiz haziranda Moskova’da Esmeralda balesini izlemeye gitmiş, gazetecilerin boşanma dedikodularıyla ilgili ısrarlı sorularına, eşinin teyit ederek yanıt vermesi üzerine “Evet. bu medeni kararı aldık” demişti.

ETİKETLER: