SON TV

Murat Dalkılıç Merve Boluğur’u aldattı!

Murat Dalkılıç, sevgilisi Merve Boluğur'u Uludağ'da aldattı.

Murat Dalkılıç Merve Boluğur’u aldattı!

Murat Dalkılıç, sevgilisi Merve Boluğur’u Uludağ’da aldattı. İhanet; popçunun otel odasında manken Seda Canbolat’ın dizine yatmış haldeki fotoğrafıyla ortaya çıktı!

10 ŞUBAT GECESİ

Oyuncu Merve Boluğur ihanete uğradı. Murat Dalkılıç, iki aydır beraber olduğu ünlü oyuncuyu, 10 Şubat Pazartesi gecesi aldattı. Olay, ünlü popçunun Avea Whitefest 2014 etkinliği için gittiği Uludağ’daki Karinne Hotel’de gerçekleşti.

ODADA PARTİ

Etkinlik kapsamında konser veren Dalkılıç, iş bitimi kaldığı otele döndü. Ardından kalabalık arkadaş grubuyla odada parti verdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Murat Dalkılıç, grupta yer alan manken Seda Canbolat ile yakınlaştı.

801 NO’LU ODA

İkili,o gece 801 no’lu odada 03.00’ten 07.00’ye kadar beraberdi. Ancak o gece, Dalkılıç’ın Seda Canbolat’ın bacağında yatarken çekilen fotoğraf ihaneti açığa çıkardı.

BOLUĞUR NE DİYECEK?

Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur, iki aydır birlikte. Ünlü popçunun Uludağ’daki ihanetini sevgilisi Boluğur’un nasıl karşılayacağı merak konusu…

SEDA’YI KIRMIZI KOTU ELE VERDİ

İhanet gecesinden iki fotoğraf. İlk karede partiye katılanlar ve kırmızı yırtık kot giyen Seda Canbolat var… Bu karede ise Dalkılıç, Seda Canbolat’ın dizinde.