SON TV

Güldür Güldür’de Fatih Ürek rüzgarı

Güldür Güldür sahnesinde bu hafta, Fatih Ürek olacak.

Güldür Güldür’de Fatih Ürek rüzgarı

Güldür Güldür sahnesinde bu hafta, Fatih Ürek var. Bir koyun davası yüzünden Fatih Ürek, Burcu Ağa’ya dava açarsa neler yaşanır? Hakim Şevket, Burcu ve Fatih arasındaki anlaşmazlığı çözebilecek mi?

Güldür Güldür Show’un izdivaç programı “Evle Beni” bu hafta Rüyalar Caddesi grubunu konuk ediyor. Bilal ve İbrahim aradıkları kısmeti bu sefer bulabilecek mi? Bilal ve İbrahim’e talip olan Mehtap ve Nezaket’in sorunu nedir?

Her gece evlerinde parti veren yaşlı bir çift İsmail ve Burcu, alt komşuları İbrahim ile neler yaşayacak? İbrahim ve Mehtap bu yaşlı çiftin geceleri yüksek sesle eğlenebilmesini nasıl engelleyecek?

Finallere hazırlanmaya çalışan Bilal, İbrahim ve Bahadır’ın dikkati yan evdeki parti yüzünden dağılacak mı? Sınavlara hazırlanmak için dikkatini toparlanmaya çalışan öğrenciler, hem sınava hem partiye yetişebilecek mi?

Ev kirasını yıllardır alamayan Bilal, yavuz kiracısı Şevket’ten alacaklarını kurtarabilecek mi? Şevket, Bilal’i kira borçlarından vazgeçirebilecek mi? Güldür Güldür Show 3 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de kahkaha dolu yeni bölümü ile Show TV’de!