SON TV

Düzyatan ve Alkoçlar nişanı taktı!

Kısa süre önce aşklarını duyuran ve nişanlanan çift Düzyatan ve Alkoçlar çiftine taktik Ali Şen'den geldi.

Düzyatan ve Alkoçlar nişanı taktı!

Kısa süre önce aşklarını duyuran ve nişanlanan çift Düzyatan ve Alkoçlar çiftine taktik Ali Şen’den geldi.

Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan çiftinin nişan yüzüklerini takan Ali Şen “Ünlüler dünyasında evlilik zordur. Siz, en iyisi kendinize 40 yılı deviren Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan çiftini örnek alın” dedi.

TÖREN FRANKIE’DEYDİ

Yüzükler takıldı, evliliğe ilk resmi adım atıldı! Oyuncu Engin Altan Düzyatan ile işkadını Neslişah Alkoçlar, önceki akşam Nişantaşı Sofa Hotel’deki Frankie’de düzenlenen bir davetle nişanlandı. Davetlileri, Neslişah’ın anneanesi Hülya Koçyiğit ile dedesi Selim Soydan karşıladı.

GENÇ ÇİFTE TAKTİK VERDİ

Yüzükleri Fenerbahçe’nin efsanevi başkanı Ali Şen taktı. Ünlü işadamı, kurdeleyi keserken çifte taktik verdi. Şen, “Ünlüler dünyasında evlilik yürütmek zordur. Ancak sizin önünüzde Hülya Koçyiğit- Selim Soydan örneği var. 40 yılı deviren çifti örnek alırsanız hep mutlu kalırsınız” dedi.

MÖNÜ İTALYA’DAN MÜZİK ANKARA’DAN

Törende İtalyan mutfağından lezzetler ikram edildi. Dana carpaccio ve mantarlı risotto yiyen davetliler, ‘Ankara’nın Bağları’ türküsü eşliğinde göbek attı.

Gecenin başında nişan kıyafeti yırtılan Neslişah Alkoçlar’ın morali biraz bozuldu. Alkoçlar, evden getirttiği başka bir kıyafetle geceye devam etti.

Kaynak: Sabah – Gökhan Gökduman