SON TV

Burçin Terzioğlu boşandı – Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşandı

Burçin Terzioğlu, Burçin Terzioğlu boşandı, Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşandı, Burçin Terzioğlu kimdir, Murat Yıldırım kimdir,

Burçin Terzioğlu boşandı – Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşandı

Burçin Terzioğlu, Burçin Terzioğlu boşandı, Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşandı, Burçin Terzioğlu kimdir, Murat Yıldırım kimdir,

Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşandı. Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu boşanma kararı aldı. magazin dünyası,örnek çift olarak gösterilen Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu’nun ayrılığı ile şaşkınlığa uğradı. dizilerin aranan iki ünlü oyuncusu Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu’dan sevenlerini üzen bir haber geldi. İkili yaptıkları yazılı bir açıklama ile boşandıklarını duyurdu.

Magazin dünyası,örnek çift olarak gösterilen ünlü çiftin ayrılığı ile şaşkınlığa uğradı.

Magazin dünyası,örnek çift olarak gösterilen Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu’nun ayrılığı ile şaşkınlığa uğradı.
Dizilerin aranan iki ünlü oyuncusu Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu’dan sevenlerini üzen bir haber geldi. İkili yaptıkları yazılı bir açıklama ile boşandıklarını duyurdu.

Açıklamada “Ortak aldığımız karar doğrultusunda evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik.” diyen çift sevenlerini çok şaşırttı.

Yaptıkları açıklamyı “Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz. (Murat Yıldırım-Burçin Terzioğlu)” diye bitiren çiftin ani bir biçimde boşanmaları şaşkınlık yarattı.

Burçin Terzioğlu Kimdir?
Burçin Terzioğlu (d. 9 Mart 1980, İstanbul), Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır.

Kadın İsterse dizisinde “Demet” rolüyle parladı. Fırtına dizisinde “Zeynep” karakteriyle ilk başrolünü oynadı. Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım’la 20 Haziran 2008 de dünya evine girdi. Son olarak Ezel’de Azad Karaeski karakterini canlandırdı. Şimdilerde ise Merhamet dizisinde “Deniz” karakterini canlandırıyor. Çekimleri Kıbrıs’ta tamamlanan Halam Geldi filminde oynadı.

Filmografi
Halam Geldi (film) (3 Ocak 2014 ) Fatma
Merhamet (dizi) (2013), Deniz
Ezel (2010-2011), Azad Karaeski – Kırgız
Ey aşk Nerdesin? (2009), Zeliş (Zeliha Yılmaz)
Çemberin Dışında (2007), Laçin
Fırtına (2006), Zeynep Dalcı
Kadın İsterse (2004), Demet
Aliye (2004), Ümit
Melekler Adası (2004), Ceren
Taştan Kalp (2003), Özlem
Kınalı Kar (2002), Pınar
Üzgünüm Leyla (2002)
Güz Gülleri (2001)
Yilan Hikayesi(Bölüm Oyuncusu) (1999)
Sırılsıklam (1998), Feride
çiçek Taksi (1995), Sinem
Mahallenin Muhtarları (1992), Simge
Menekşe Koyu (1991)
Fazilet (1989)
Yeniden Doğmak (1987)
Perihan Abla (1986-1988)
Hasretinle Yaşanmıyor (1986)
Çıplak Vatandaş (1985)
Patron Duymasın (1985)

Murat Yıldırım Kimdir?
Hayatı
Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu.

Özel hayatı
20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi. 30 haziran 2014 de bosandilar

Kariyeri

Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO’daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü.

2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.

2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.

Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde “Demir” karakteri ile ününü perçinledi. Demir, 25 sene sonra, varlıklı biri olarak Antakya’ya geri dönen ve buradan toprak alan bir gençtir. Demir ve Asi arasında geçen gurur yüklü aşk ise dizinin konusunu oluşturmaktadır.

2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı.

2012’de Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği Show TV’de yayınlanan Suskunlar’da Ecevit karakterini canlandırmaktadır. Dizide çocuk yaşta başlarından geçen bir kaza sonucunda girdikleri çocuk hapishanesinde yaşadıkları kötü olayların ardından suskun kalmayı seçen dört çocuğun büyüdükten ve ayrı yollarda ilerledikten sonra bir gün intikam almak için bir araya gelmeleri anlatılır.

ETİKETLER: