SON TV

Muharrem İnce Ramazan’da bira ile yakalandı

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Bodrum sahilinde elinde bira ile görüntülendi.

Muharrem İnce Ramazan’da bira ile yakalandı

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Bodrum sahilinde elinde bira ile görüntülendi.

Takvim’in haberine göre; CHP’nin Yalova Milletvekili Muharrem İnce, ne yoğun gündemi, ne parti çalışmalarını ne de Ramazan’ı tanıdı! Vefa Salman’la birlikte Bodrum’da tatile koştu, serinlemek için de bol bol alkol aldı.

Gözde tatil beldesi Bodrum, Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile Yalova’nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere yoğun ülke gündemini umursamayan İnce, parti çalışmalarına da katılmayıp soluğu Bodrum’da tatilde aldı.

Vefa Salman ile birlikte Gündoğan Moon Beach’de bol bol güneşlenen İnce, serinlemek için de bira içti. İnce ve Salman’ın Ramazan’da alkol almaları pekçok kişi tarafından yadırgandı.

RAMAZAN’DA YAKIŞMADI

İnce ve Salman’ı tanıyan bazı vatandaşlar, alkol almalarına tepki gösterdi. “Herkesin inancı kendine ama Ramazan’da halka açık bir yerde bir milletvekilinin içki içmesi doğru bir şey değil” diyen vatandaşlar, her ikisinin de görevlerinin başında olması gerekirken tatil yapmalarını da eleştirdi.

Öte yandan mazbatasını aldıktan sonra belediyenin 115 milyon liralık borcundan yakınan Vefa Salman’ın seçmenine verdiği sözleri tutmak yerine tatile gitmesi de kızgınlık yarattı.

Takvim – Ufuk ÖZCAN

ETİKETLER: