SON TV

Demet Akalın’ın gece tarifesi ne kadardı

Elele dergisinin yeni sayısına röportaj veren Demet Akalın, yaşamından ilginç örnekler verdi.

Demet Akalın’ın gece tarifesi ne kadardı

Yaşam tarzını eleştirenlerin kendisini kıskandığını savunan şarkıcı, hayatının örnek alınması gerektiğini söyledi.

“GECESi 80 LİRAYA ÇİÇEK SATAN BİR KIZDIM”
“Ben çok küçük bir yerden geldim ve evet zamanında büyük görgüsüzlükler yaptım. Ama bir anda kim o kadar güzel para kazanmaya başlasa, yapardı. Eleştirilecek değil, örnek alınacak bir hayatım var. Cansel Özzengin’le gecesi 80 liraya çiçek satan iki kızdık biz. Sene 1990 olmalı. Oradan buraya gelen bir yaşantı. Bakma şimdi böyle yırtık durduğuma, o zaman pısırığın tekiydim. Bu nerede kırıldı bilmiyorum. Mesela Okan (Kurt), ‘Senin gibi ürkek biri nasıl oluyor da 10 binlerin önünde şarkı söyleyebiliyor?’ diye soruyor bazen.

Herhalde mankenlik hayatıma iç çamaşırı mankenliğiyle başladıktan sonra oldu. Hiç benim yapmayacağım, hayal etmeyeceğim ve görmeyeceğim bir tabloydu. Bazen hayatta büyük riskler almak gerekiyor. Çünkü onlar insanı büyütüp hayata karşı bir duvar ördürüyor. Elbette Allah da yürü ya kulum demeden, o şans kapılarını açmadan olmuyor.

Bazen gerçekten hayal bile edemediğim bir hayatı yaşadığımı fark ediyorum. Ya geçmişte çok büyük bir iyilik yaptım ya da Allah’ın sevgili kuluyum.”

ETİKETLER: